instagram görüntülü arama ses gitmiyor gelmiyor ya da mikrofon çalışmıyor ise bu durumda neden gitmediğini çözüm için neler yapılması gerektiği haberimizde.

Görüntülü arama özelliğinin instagram uygulamasına gelişiyle birlikte uygulama içerisinde bazı sorunlarda meydana gelmektedir. Bizde hazırladığımız yazılarımızda sizlerin uygulamaya gelen yeni özellikte yaşadığınız sıkıntıları ele almaktayız. Bu sorunlar içerisinde karşılaşılan hatalardan biri de sesin karşı tarafa gitmemesidir. Ya da karşı tarafın sesinin sizlere gelmemesiyle alakalıdır. İşte bu sorun neyden dolayı meydana gelmektedir. Ya da buna sebep olan nedenler nelerdir. Hepsini sizler adına kaleme alacağız. Tabi bunları yaparken de karşı tarafın sesi duymaması için neler yapılması gerektiğini de bu sayede öğreneceğiz. İnstagram’da gelen yeni özellikte var olan hatalar için sitemizde bulunan haberleri incelemeniz yeterli olacaktır. Karşılaşılan farklı hataları ise bizlerle paylaşmanız daha kapsamlı yazılar yazmamıza olanak sağlayacaktır.

instagram görüntülü arama ses gitmiyor gelmiyor

İnstagram hesabımda görüntü var ama ses yok, instagram hesabında görüntü geliyor fakat sesini alamıyorum, instagram hesabında ses neden gelmiyor, instagram ses gelmeme sorununu nasıl giderebilirim? Demenize ya da farklı arayışlar yapmanıza gerek kalmayacaktır. Bizimle birlikte incelediğiniz bu yazımızla birlikte yaşanan sıkıntıyı ortadan kaldıracaksınız. Şimdi gelin instagram uygulamasında görüntülü konuşma sırasında sesin gitmeme ya da gelmeme sebeplerine birlikte kontrol edelim.

instagram ses gitmiyor

İnstagram hesabınızda görüntülü arama işlemi sırasında eğer karşı tarafa ses gitmiyor ise ya da size ses gelmiyorsa bunu nasıl sağlayacağınızı kaleme alıyoruz. Bunun için instagram hesabımıza giriş yapıp mesajlaşma alanına geliyoruz. Sağ üst tarafta yer alan kamera ikonuna tıklıyoruz. Karşı tarafın aramanızı kabul etmesi durumunda görüntülü arama başlanacaktır. Daha sonrasında sesin gitmediğini karşı taraf size el işaretiyle muhtemelen yapmaya başlayacaktır.

instagram görüntülü arama ses gitmiyor gelmiyor, instagram ses gitmiyor, instagram ses gelmiyor, instagram mikrofon çalışmıyor, instagram görüntülü aramada ses gitmiyor, instagram ses sorunu

  • Buna neden olan sebeplerden birisi instagram’da yapacağınız görüşmenin sağ alt tarafında bulunan mikrofon simgesi üzeri çizik durumdadır.
  • Siz yapmamış olabilirsiniz fakat bunu yanlışlıkla da yapsanız dahi ses karşı tarafa gitmeyeceği için buraya tekrar tıklıyoruz.
  • Eğer karşı tarafın sesi de size gelmiyorsa bu durumda ona da burayı kontrol etmesini isteyebilirsiniz.
  • Onun haricinde telefonumuzun ”Ayarlar” alanına giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Beraberinde İnstagram alanına giriyoruz.
  • Oradan da mikrofon alanına girip ayarlarınızı kontrol etmeniz halinde sorun kalmayacaktır.

instagram görüntülü arama ses gitmiyor gelmiyor hala daha sorun devam ediyorsa uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyelim. Bununla birlikte yine olmaz ise telefonu yedekleme aldıktan sonra sıfırlama yapabilirsiniz.

instagram görüntülü arama ses gitmiyor gelmiyor, instagram ses gitmiyor, instagram ses gelmiyor, instagram mikrofon çalışmıyor, instagram görüntülü aramada ses gitmiyor, instagram ses sorunu instagram görüntülü arama ses gitmiyor gelmiyor, instagram ses gitmiyor, instagram ses gelmiyor, instagram mikrofon çalışmıyor, instagram görüntülü aramada ses gitmiyor, instagram ses sorunu instagram görüntülü arama ses gitmiyor gelmiyor, instagram ses gitmiyor, instagram ses gelmiyor, instagram mikrofon çalışmıyor, instagram görüntülü aramada ses gitmiyor, instagram ses sorunu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz