Paylaş

instagram görüntülü arama kendiliğinden kapanıyor. İnstagram görüntülü konuşmanızın sorunsuz devam etmesini istiyorsanız yazımıza göz atabilirsiniz.

Teknoloji geliştikçe uygulamalar kendi içerisinde gelişime gitmektedir. Telefonlarımıza indirdiğimiz sosyal medya uygulamalarının hemen hemen hepsinde görüntülü arama özelliği bulunmaktadır. Olmayan uygulamalarda kendi içerisine getirdiği güncellemelerle birlikte hesaplara dahil etmektedir. İnstagram hesaplarında önceleri olmayan bu özellik daha sonrasında tüm hesaplarda aktif hale getirilmiştir. Dm alanından yazışma içerisine giren kişiler artık bu alandan görüntülü konuşmalarını sürdürebilmektedir. Lakin tüm uygulamalarda olduğu gibi instagram uygulamasında da çeşitli sıkıntılarla karşılaşılabilmektedir. Bunlardan birisi de görüntülü arama sırasında konuşmanın kendiliğinden kapanmasıdır. Tekrar deneme yapmaya çalıştığınızda yine aynı sorunla karşılaştığınızda eminim problemin neyle ilgili olduğunun araştırması içerisine gireceksiniz. Uygulama da bu sorunu nasıl gidereceğini beraber inceleyerek çözüme kavuşturacağız.

instagram görüntülü arama kendiliğinden kapanıyor

İnstagram görüntülü arama gitmesin, instagram görüntülü arama kesilmesin, instagram görüntülü konuşma kapanmasın, instagram görüntülü konuşma neden kesiliyor, instagram görüntülü konuşma kendiliğinden gidiyor. Uygulama içerisinde gerçekleştirdiğiniz aramalarda kesinti yaşıyorsanız bunun karşı tarafla ilgili mi yoksa sizle ilgili mi bunu test etmeniz gerekiyor. Bunu anlamanın en güzel yolu ise başka bir kullanıcı ile görüntülü arama yapmak olacaktır. Aynı hatayı o arkadaşınızla da yaşıyorsanız bu durumda sorun sizinle alakalıdır. Haliyle sorunun giderilmesi içinde sizler işlem sağlamalısınız.

instagram görüntülü arama kesilmesin

Uygulama içerisinde dm alanında yaptığınız görüntülü aramanın kesilme nedeni sizle ilgiliyse bu durumda bağlantılarınız da bir sıkıntı vardır. Yani internette meydana gelen yavaşlıktan ötürü sizler kesintiyle karşı karşıya kalıyorsunuzdur.

instagram görüntülü arama kendiliğinden kapanıyor, instagram görüntülü arama gitmesin, instagram görüntülü arama kesilmesin, instagram görüntülü konuşma kendi kendine kapanıyor, instagram görüntülü konuşma kapanmasın

Böyle bir kesintinin önüne geçebilmek için mobilden değil de wifiye bağlanarak deneme sağlamanız gerekiyor. Eğer wifiye bağlıyken bu sorunu veriyorsa mobile bağlanarak işlem yapabilirsiniz. Denemelerin sonrasında yine sorun devam ediyorsa uygulamayı telefonunuzdan kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım.

TAVSİYE YAZI: instagram yanlışlıkla kapattım geri alamıyorum

Yüklemeler bittiğinde görüntülü aramayı yeniden başlattığınızda tekrar aynı kesintiye uğrarsanız farklı bir ağa bağlanarak deneme gerçekleştirebilirsiniz. Yine sorun devam ediyorsa görüntülü arama özelliğinde bir sıkıntı oluşmuş olabilir. Sorun bildir alanından bu problemin giderilebilmesi adına instagram yetkililerine durumu iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here