Paylaş

instagram görüntüleme sayısı yükselmiyor çıkmıyor. Hesabınızda paylaşılan videoların daha fazla kişiye ulaşması için yapılacaklardan bahsedeceğiz.

Gezinti yaptığımız sırada gördüğümüz güzel yerleri hem video hem de resim olarak çekip sosyal medya hesaplarında paylaşım sağlamaktayız. Özellikle görüntü kalitesini üst seviyede tutan instagram hesaplarında daha fazla paylaşım yapılmaktadır. İnstagram uygulamasında fenomen olan kişi sayısının da fazla olduğundan ötürü uygulamaya ilgi daha fazladır. Bir anda takipçi kitlesini üst seviyeye çıkaranların olduğu platform üzerinde sizler için de bu durum imkansız değil. Yalnız bazı kullanıcılar paylaşım sağlamış oldukları videoların izlenme oranı belli aşamadan sonra yükselmediğini ve videoların izlenme oranının sabit olduğunu beyan etmektedir. İnstagram videolarınızın izlenme oranının artması için ilk yapmanız gereken işlem hesabın herkese aktif bir şekilde tutulmasıdır. Gizli hesapta videonun izlenme oranı takipçi kitlesine bağlı olacak şekilde sınırlandırılacaktır.

instagram görüntüleme sayısı yükselmiyor çıkmıyor

İnstagram video izlenme oranı nasıl artar, instagram videomun izlenmesini artırmak istiyorum, instagram görüntüleme sayısı artırma, instagram izlenme oranı yükselmiyor, instagram video izleme çıkmıyor, instagram video izlenme oranını artırmak için izlenecek yöntemler. İnstagram hesabında paylaştığınız videonun binlerce hatta milyonlarca kişi tarafından izlenebilmesi mümkündür. Nitekim bu işlem sadece instagram hesabında değil tüm sosyal medya hesaplarında geçerliliğini korumaktadır.

instagram izlenme nasıl artar

Hesabınızda paylaşılan bir videonun öneri alanında çıkması için hesabın herkese açık bir profili olmalıdır. Paylaşılan videoya hashtag doğru vermeniz halinde zamanla verdiğiniz alanlarda çıkması görünecektir.

instagram görüntüleme sayısı yükselmiyor çıkmıyor, instagram izlenme sayısı yükselmiyor, instagram izlenme oranını artırma, instagram video izlemesi artmıyor, instagram görüntüleme neden artmıyor, instagram video görüntülemesi yükselmiyor

Ülkenizde popüler olan ne varsa bunu hashtag alanına eklemesini sağlayabilirsiniz. Ancak fazla hashtag vermenize gerek yok sadece 5 tane verirseniz yeterlidir. Onun haricinde hikaye alanında videonuzu paylaşarak gönderinize yorum ya da beğeni yapmayı dile getirebilirsiniz.

Yorum ve beğeni oranı fazla olan video içerikleri yakın zaman içerisinde keşfet alanında öneri olarak sizi takip etmeyen kişilere önerilecektir. Öneriler sonrasında yavaş yavaş takipçi kitleniz de fazlalaşacaktır.

Bunları yapmanıza rağmen video istenilen ilgiyi görmez ise görüntünün kalitesi ya da içerikle ilgili izlenmeye dair bir alan olmadığını anlayabilirsiniz.

Çektiğiniz videolar herkese hitap eden gönderiler olduğu sürece bunun devamını getirmeye devam etmeniz halinde zamanla önerilerde kendinizi görebilirsiniz.

Dilerseniz sizin için hazırladığımız instagramda canlı yayın nasıl yapılır resimli anlatım konumuza bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here