Paylaş

instagram görüntüleme sayısı nedir ne işe yarar. Videolardaki görüntüleme sayısıyla alakalı tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Youtube, twitter, facebook ve instagram uygulamalarında paylaşılan videoların görüntüleme sayısını görebilmek mümkündür. Görüntüleme sayısı 1 kullanıcı için bir kez ile sınırlıdır. Normal kişi sayısının görüntülenebilmesi için sağlanan işlem bu şekilde devreye girmektedir. İnstagram uygulaması da video ve resim paylaşım platformu olduğundan ötürü bu alanda da bir çok video paylaşan kitleyi görebilirsiniz. Özellikle artık instagram hesaplarında hikaye paylaşanların sayısının fazla olduğunu görebiliyoruz. Hikaye özelliğinin en sevildiği ve en sık kullanıldığı uygulamalardan birisi hiç tartışmasız instagram uygulamasıdır. Hikaye paylaşımlarına atılan video içeriklerini gören kişi sayısı haricinde kişilerin sayısı da görüntülenmektedir. Ama intagram normal profilde paylaştığınız videoların sadece görüntüleme sayılarını görebilmekteyiz. Video görüntüleme sayılarında bu işlem aynı şekilde diğer platformlar içinde geçerliliğini korumaktadır.

instagram görüntüleme sayısı nedir ne işe yarar

İnstagram görüntüleme sayısı, intagram görüntüleme sayısı nasıl artar, instagram görüntüleme sayısı az, instagram görüntüleme sayısı nedir, instagram görüntüleme sayısı neye göre artıyor, instagram görüntüleme sayısı ne işe yaramaktadır. İnstagram görüntüleme sayısı paylaşım sağlamış olduğunuz video içeriğinin kullanıcılar tarafından bakıldığı sayıdır. Bu alanda ne kadar fazla görüntüleme olursa videonuz o kadar kişiye gösterilmiş demektir.

instagram görüntüleme sayısı nasıl artar

İnstagram hesabınızda paylaşılan videonun görüntüleme sayısının artış gösterebilmesi için neler yapılması gerektiğine de değineceğiz. Öncelikle videonun görüntülemesinin artması için hesabın gizli olmaması gereklidir. Herkese açık yapmanız bu aşamada birinci kuraldır.

instagram görüntüleme sayısı nedir ne işe yarar, instagram görüntüleme sayısı nasıl artar, instagram görüntüleme sayısı artmıyor, instagram görüntüleme sayısı, instagram görüntüleme sayısı nedir, instagram görüntülemeyi artırma

Hesap herkese açık ise videoya hashtag eklenmeniz de faydalı olacaktır. Popüler hashtag eklerseniz daha fazla görüntüleme alacaktır. Eğer gittiğiniz güzel bir mekanda videoyu çektiyseniz gitmiş olduğunu mekanı videoya ekleyebilirsiniz. Ya da şehir ismini ekleyerek görüntüleme sayısını artırabilirsiniz.

Videonun beğenilerini kimler yapmış bunu görebilmek mümkündür. Videonun görüntüleme sayısının üzerine geldiğiniz de hemen altında videoyu kimler beğenmiş bunları görebilmek mümkündür. Tabi videoya dediğimiz işlemleri ilerletirseniz kısa süre içerisinde video çok fazla izleme alacaktır. Buda sizi fenomen olma yolunda ilerleten bir adım olacaktır.

instagram görüntüleme sayısı nedir ne işe yarar takıldığınız yada sormak istediklerinizi yorumda bizlere belirtebilirsiniz.

İsterseniz instagram hesap verileri nerede bulamıyorum yazımızı okuyabilirsiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here