Paylaş

instagram gönderiyi yorum yapmaya kapatma. İnstagram hesabında yaptığınız bir resim ya da videonun yoruma kapalı hale getirilebilmesin konu aldık.

Günlük hayatta güzel gördüğümüz, değişik hissettiğimiz ya da mutlu olduğumuz anları sosyal medya hesaplarında paylaşmaktayız. İnstagram ise bu paylaşımları en çok kullandığımız uygulamaların başında gelmektedir. İnstagramı diğer uygulamalardan ayıran en temel özelliklerden birisi ise güvenilirliği ve istenilen tüm işlemlerin hesaplarda yer almasıyla alakalıdır. Uygulama içerisinde paylaştığınız bir videoyu daha sonrasında yoruma kapalı hale getirebiliyorsunuz. Ancak gönderiyi daha paylaşmadan önce yoruma kapalı hale getirmek için ise sağlanacak işlemlerin incelemesini gözden geçirmiş bulunuyoruz. Paylaşımınız video ya da resim olabilir. Yaptığınız paylaşıma eleştiri çok gelir diye aklınıza soru işareti varsa bu durumda yoruma tam anlamıyla kapatmanız halinde hiçbir sorun kalmadan kullanımlarınızı yapabilirsiniz. Gönderiye yorum yapmak isteyen kişilerde yorum simgesini bulamadıklarından yorum yapma işlemini sağlayamayacaktır.

instagram gönderiyi yorum yapmaya kapatma

instagram videoyu yoruma kapatma, instagram resmi yoruma kapatma, instagram gönderiyi yoruma nasıl kapatabilirim, instagram paylaşımı yoruma kapatma, instagram paylaşımı yoruma nasıl kapatabilirim, instagram hesabında yaptığım bir paylaşıma yorum yapılmasın. Gönderiler içerisinde farklı kişiler tarafından uygunsuz yorumların yapılması sizi belli bir zamandan sonra sıkacaktır. İşte böyle olunca da gönderiyi silmek durumunda kalabilirsiniz. İnstgram ise gönderiyi sileceğinize size gereksiz yorum yapan kişilerin yorumlarını kapatmayı yine size sunmaktadır.

instagram paylaşımı yoruma kapatma

Uygulama da öncesinde paylaşılmış bir gönderiyi yoruma kapalı hale getirebilmek için profilinize gelerek o görselin üzerine geliyoruz. Sağ üst alanında bulunan (…) bölmeye tıkladıktan sonra gelen ekranda gönderiyi yoruma kapat demeniz yeterlidir.

instagram gönderiyi yorum yapmaya kapatma, instagram yorum yapmayı kapatma, instagram yorum gelmesin, instagram yorum yapılmasın, instagram yorum yapmayı kapatma, instagram yorum nasıl kapatılır

Gönderiyi daha öncesinde yoruma kapalı hale getirebilmek için ise ilk olarak uygulamanın içerisine girişimizi gerçekleştiriyoruz. Hesaba girişimizi sağladıktan sonra paylaşım işlemleri için gereken alana girişimizi sağlıyoruz Orada gönderiyi paylaşmadan önce alt tarafta Gelişmiş ayar bulunmaktadır. Gelişmiş ayar sekmesine tıklayıp gelen ekranın üst alanda zaten yorum yapmayı kapat seçeneğinin olduğunu göreceksiniz.

Orayı yana doğru kaydırmanız halinde artık gönderi yoruma açık hale gelmiş olacaktır. Şayet bu anlatımla alakalı instagram gönderiyi yorum yapmaya kapatma işlemleri için sormak istediğiniz bir yer varsa bize bunu yorumdan iletebilirsiniz.

instagram gönderiyi yorum yapmaya kapatma, instagram yorum yapmayı kapatma, instagram yorum gelmesin, instagram yorum yapılmasın, instagram yorum yapmayı kapatma, instagram yorum nasıl kapatılır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here