Paylaş

instagram gönderiyi whatsapp’ta paylaşma. İnstagram’da beğenilen gönderiyi whatsapp’tan göndermek adına yapılması gerekenleri inceleyeceğiz.

Sosyal medya alanında paylaşılan içerikler oldukça eğlencelidir. Whatsapp hesabında konuştuğumuz arkadaşımıza ya da akrabamıza bir alanda gördüğümüz gönderiyi ona göndermek için ekran resmi üzerinden işlem sağlamaktaydık. Fakat instagram’da artık böyle bir durum söz konusu değil. İnstagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra keşfet alanında beğenilen bir gönderiyi whatsapp üzerinden arkadaşınıza gönderimini yapabiliyorsunuz. Sürekli kendini yenilmekte olan instagrama böyle bir özelliğin eklenmesi ister istemez tüm instagram kullanıcılarını sevindirmiş durumdadır. Yani bir gönderinin whatsapp üzerinden başka bir arkadaşınıza gönderimini artık çok rahat bir şekilde sağlayabilirsiniz. Gönderiyi arkadaşınızın görebilmesi için hangi adımların takip edilmesi gerektiğini ise birlikte incelemesini gerçekleştireceğiz. Fakat whatsapp üzerinden gönderim yaptığınız kişinin gönderiyi instagram’da görebilmesi için karşı tarafın bir instagram hesabına sahip olması gerektiğini de unutmamanız da fayda bulunmaktadır.

instagram gönderiyi whatsapp’ta paylaşma

İnstagram üzerinde paylaşılan bir resmi whatsapp’ta gönderme, instagramdan whatsappa gönderi gönderme, instagram whatsapp’ta paylaş nedir, instagram whatsapp’ta paylaşılınca ne oluyor, instagram hesabında paylaşılan içeriği whatsapp’ta gönderme. Beğendiğiniz bir resmi ya da videoyu çok rahat bir şekilde artık whatsapp üzerinden yollayabileceksiniz. Yolladığınız gönderiyi karşı taraf üzerine tıkladığında instagram hesabında otomatik olarak açılacaktır.

instagram whatsapp’ta paylaş

İnstagram üzerinde yemek yapma paylaşımları, ürün satış işlemleri ve fenomen olma yolunda bir çok paylaşımlar sağlanmaktadır. İsteğe bağlı olacak şekilde artık keşfet alanında da takip edeceğiniz alanda da seçenekler getirilmiştir. Mağaza, futbol, yemek ilgi alanları uygulamanın içerisinde dahil edilmiş durumdadır.

instagram gönderiyi whatsapp’ta paylaşma, instagram whatsappta paylaşma, instagram resmi whatsapptan yollama, instagram whatsapp bağlantısı, instagram whatsapp, instagram videoyu whatsapp’tan gönderme

Sizler hangi alanda görsellerin gelmesini istiyorsanız o alana tıklamanız halinde sadece ilgi alanınızdaki içerikleri keşfet bölmesinde görebilirsiniz. Tabi beğendiğimiz bir şeyi başkasının da görebilmesi için artık sadece instagramın DM kısmı değil, whatsapp üzerinden de paylaşımınızın sağlanacağını belirtmekte fayda var.

İnstagrama getirilen bu yenilik şuan tüm kitle tarafından aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Whatsapp’ta paylaşımın sağlanabilmesi için önce instagram hesabımıza girişimizi gerçekleştiriyoruz. İnstagrama girdikten sonra whatsapp üzerinden göndermek istediğimiz gönderinin üzerine gelip sağ üst kısımda bulunan (…) butona tıklıyoruz.

Tüm bu ayarlar sonucunda karşımıza gelen ekran üzerinden ‘’Whatsapp’ta paylaş’’ butonuna tıklayıp izin verdikten sonra whatsapp kişiler karşınıza gelecektir. Kişilerden kime göndermek istiyorsanız tercihinize bağlı olarak gönderiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here