Paylaş

instagram gönderin silindi hatası alıyorum. Hesabınızdaki bir gönderin silindi uyarısı sonrasında hangi yolların takip edilmesi gerektiğini inceleyeceğiz.

Tüm sosyal medya hesaplarında topluluk kurallarına uyulma şartı bulunmaktadır. Bu kurala uymayan hesaplara kısıtlama geldikten sonra tekrarı bir durum yaşanması sonrasında hesabın kapatılmasına gidilmektedir. Topluluk kurallarına hassasiyet gösteren instagram bu konu da önemli adımlar atmaktadır. Özelliklerinin dahil fazla kullanılması sonrasında anında kısıtlamaya giderek o özelliğin kullanımını engellemektedir. Sıklıkla yaşanmayan ancak bazı kullanıcıların sürekli karşılaşmış olduğu gönderin silindi hatası sonrasında sağlanacak ayarlardan bahsedeceğiz. Hatanın instagram community guidelines gereği gönderin silindi olarak karşımıza çıkması muhtemeldir. Oluşan bu temel sorunun altında gönderi ile ilgili alınan şikayetlerde yer almaktadır. Yaptığınız bir sonraki paylaşımın da silinmesi halinde hesabın kapatılacağına gidileceğini instagram hata ile beraber sizlere söyleyecektir. Gönderilerin silinmemesi için alınacak önlemleri kapsamlı bir şekilde anlatımını gerçekleştireceğiz.

instagram gönderin silindi hatası alıyorum

İnstagram gönderin silindi, instagram gönderilerim siliniyor, instagram community guidelines hatası, instagram community guidelines ne demek, instagram paylaşım silindi, instagram videom silindi, instagram fotoğrafım silindi. İnstagram hesabında yaptığınız bir paylaşımın silinmesi ardından gönderin silindi şeklinde bir bilgi alabilirsiniz. Community guidelines gereğince gönderinin silindiğine ilişkin alınan uyarı sonrasında sağlanacak kontrolleri yazımıza aktaracağız.

instagram gönderiler silinmesin

İlk olarak gönderinin silinmesindeki en temel neden paylaşımın size ait olmamasıyla alakalıdır. Gönderi gerçek sahibi tarafından şikayet alırsa bu durumda otomatik olarak gönderi silinecektir.

instagram gönderin silindi hatası alıyorum, instagram gönderilerim siliniyor, instagram gönderiler silinmesin, instagram paylaşımım silindi, instagram gönderin silindi, instagram community guidelines hatası

  • Özellikle sayfaları olan kullanıcılarda bu şikayet yöntemi oldukça fazladır.
  • Ne kadar az kişi olursa o kadar daha ön plana çıkılacağı düşünüldüğü için bu şikayet yöntemi kullanılmaktadır.
  • O yüzden paylaşacağınız resim ya da videolar şahsınıza ait olması gerekiyor.
  • Şahsınıza ait olmayan gönderilerin başka kişiler tarafından şikayet alması halinde gönderi silindi hatasıyla karşılaşabilirsiniz.
  • Bunun dışında daha fazla kişiye hitap eden görsellere öncelik verebilirsiniz. Tabi bu önceliği de kurallara uygun bir biçimde vermeniz gerekmektedir.

Kurallara uymanız halinde instagram gönderin silindi hatası alıyorum sorununu tekrarında almayacak ve hesabın kapatılmasıyla alakalı durumla karşı karşıya gelmeyeceksiniz.

Onun haricinde dilerseniz sizin için hazırladığımız instagram hesabımı ziyaret edenleri görme haberimizi de inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here