instagram gönderilen takip isteklerini göremiyorum ya da geri çekmek istiyorum böyle bir şey mümkün mü? İşte aklınızda yer edinmiş olan soruyu yazımızda anlatacağız. İnstagram istek gönderildi dedikten sonra takip isteğini iptal etme işlemleri için gönderilen tüm isteklerin iptali için neler yapılacağına değineceğiz.

İnstagram uygulamasında var olan bazı özellikler twitter ve Facebook uygulamasında yokken, aynı şekilde bu uygulamalarda var olan özelliklerin bazıları da instagram uygulamasında yer almaktadır. Gönderilen takipçi istekleri ile alakalı bir listeyi görmek isteyen ve bu liste içerisinde göndermiş oldukları istekleri kabul edip etmeyen kişileri ayırt ederek onlara gönderilen isteklerin geri çekilmesini istiyorlar. Eminim instagram yetkilileri isteğe bağlı olan bu özelliği de yakın zaman içerisinde aktif hale getirecektir. Ancak yine de takip isteği gönderilen kişileri nasıl bulabileceğinizi ya da nereden kontrol sağlayabileceğinizi kaleme alacağız. Böylelikle hesabınızda daha güleç bir şekilde gezinti sağlayabilirsiniz.

instagram gönderilen takip isteklerini göremiyorum

instagram gönderilen takip isteklerini göremiyorum, gönderilen takip isteklerini göremiyorum, gönderilen takip isteğini geri çekme, instagram istek gönderildi, instagram gönderilen takip isteklerini görme, instagram gönderilen istek listesi için öncelikle sizlere şunu belirtmek istiyorum bu listeyi görebilmeniz için sizlere çeşitli uygulamaların var olduğunu söyleyenler olacaktır. Bu uygulamalara aldırış etmeyin lütfen çünkü herhangi bir sonuç vermeyecektir. Yapılması gerekenler için aşağıdaki adımları izleyin yeterli olacaktır.

İnstagram gönderilen takip isteklerini görme

İnstagram hesabında bir kişiye takip isteği gönderildiğini andan itibaren ”İstek gönderildi” diye bir mesaj alırsınız. Bu mesaj sonrasında o kişi sizin takip isteğinizi kabul etmez ise takip et olarak görüntülenecektir.

Ancak bu kişi sizi bekletirse o alanda sürekli İstek gönderildi yazısı yer alacaktır. Böyle bekleyen bir çok istekleriniz var ve siz kimlerin beklettiğini öğrenmek, buna bağlı olacak şekilde gönderdiğiniz istekleri geri çekmek için bir listenin uygulama içerisinde var olup olmadığını merak ediyorsanız. Üzgünüm şuan için uygulama içerisinde böyle bir liste yer almamaktadır.

instagram gönderilen takip isteklerini göremiyorum, gönderilen takip isteklerini göremiyorum, gönderilen takip isteğini geri çekme, instagram istek gönderildi, instagram gönderilen takip isteklerini görme, instagram gönderilen istek listesi

İnstagram gönderilen istek listesi

Peki uygulama içerisinde böyle bir liste alanı yer almıyorsa bu durumda ne mi yapmalı? Bunu siz belirlemek durumundasınız. Ya istek gönderilen kişileri aklınızda tutmalısınız ya da telefonunuzun not defterini kullanarak o kişileri daha sonrasında tek tek isimden aratarak istekleriniz ile ilgili durumun ne olduğunu kontrol edebilirsiniz.

instagram gönderilen takip isteklerini göremiyorum için yazdığımız makalemiz umarım sizler için faydalı olmuştur. İyi gezintiler dilerim.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz