Paylaş

instagram gönderilen takip isteklerini bulma. İnstagram uygulamasında gönderilen takip isteklerinizi görebilmeniz için nereye girmeniz gerektiğini anlatacağız.

İnstagram video ve resim paylaşım uygulaması olarak telefonlarımızdaki yerini almıştır. Fakat uygulama belli bir zamandan sonra mesajlaşma üzerinden de yoğunlaşınca yeniliklerin de ardı arkası kesilmemektedir. İnstagram uygulamasında arkadaş sistemi üzerinden değil takip ederek kişilerle arkadaş olabiliyoruz. Atılan takip isteklerinde de sınırlandırma bulunmaktadır. Yani isteğiniz karşı taraf tarafından kabul edilmediğinde ve siz var olan limiti aştığınızda artık istek göndermenize kısıtlama gelecektir. Böyle bir kısıtlama ile karşı karşıya kalmamanız içinde takip gönderdiğiniz kişilere denk geldiğinizde o kişilerden isteği geri çekiyorduk. Ama artık instagram göndermiş olduğunuz ve beklemede olan takip isteklerinizi tek bir tuşla bulmanıza imkan sağlamaktadır. İnstagram uygulamasına kayıtlı olduğunuz tarihten bu zamana kadar olan dönem içerisinde kime ne istek gönderimi yaptıysanız bunların tamamını görmek mümkündür. Bunun için nereye girmeniz gerektiğine beraber bakalım.

instagram gönderilen takip isteklerini bulma

İnstagram takip istekleri nerede, instagram gönderilen takip isteklerini görme, instagram takip isteklerini bulamıyorum, instagram gönderdiğim takip isteklerini bulabilir miyim, instagram gönderdiğim takip isteklerini bulmak için nereye girmem gerekiyor. İnstagram uygulamasına getirilen yenilikle beraber artık gönderilen tüm takip isteklerini kontrol altında tutabilirsiniz.

instagram beklemedeki takip isteklerini bulma

İnstagram hesabında istek gönderdiğiniz ancak isteğin bekleme de bırakan kişileri bulup bu kişilerden takip isteğini geri alabilmek için yapılacak ayarları birlikte inceleyeceğiz. Bu sayede artık hiçbir istek karşılıksız beklemede kalmayacaktır.

instagram gönderilen takip isteklerini bulma, instagram beklemedeki takip istekleri, instagram takip istekleri nerede, instagram takip isteklerini bulamıyorum, instagram beklemedeki takip isteklerini görme,  instagram mevcut takip istekleri

  • Beklemedeki takip isteklerini görebilmek için instagram hesabımıza giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Hesabımıza giriş yaptıktan sonra profil alanına geliyoruz. Profile geldikten sonra sağ üst alanda bulunan (…) çizgili bölüme tıklıyoruz.
  • Oradan da ayarlar alanına giriş gerçekleştirerek ‘’Gizlilik ve güvenlik’’ kısmına giriş yapıyoruz.
  • Gelen ekranı aşağıya doğru kaydırdıktan sonra ‘’Verilerine eriş’’ bölümüne girelim.
  • İşlemlerimizin sonuna geldiğimizde ‘’Bağlantılar’’ alanının altında ‘’Mevcut takip istekleri’’ adı altında seçenek göreceksiniz.
  • Buraya giriş yaptığınız da ise instagrama dahil olduğunuz günden bu zamana kadar olan süre içerisinde tüm takip isteklerinizi görebilirsiniz.

instagram gönderilen takip isteklerini bulma işlemlerini belirttiğimiz şekilde ilerletmeniz halinde herhangi bir sorun kalmayacaktır. Takıldığınız bir yer olursa bize bunu yorumda iletmeniz halinde yine aynı şekilde yorumdan sizlere cevap vereceğiz.

instagram gönderilen takip isteklerini bulma, instagram beklemedeki takip istekleri, instagram takip istekleri nerede, instagram takip isteklerini bulamıyorum, instagram beklemedeki takip isteklerini görme,  instagram mevcut takip istekleriinstagram gönderilen takip isteklerini bulma, instagram beklemedeki takip istekleri, instagram takip istekleri nerede, instagram takip isteklerini bulamıyorum, instagram beklemedeki takip isteklerini görme,  instagram mevcut takip istekleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here