Paylaş

instagram gönderide yorum simgesi yok. Başkasının yaptığı bir videoya yorum yapmak istediğinizde bu simgenin olmadığını gördüğünüzde nedenini inceleyeceğiz.

Sosyal medya hesaplarımızda gezinti yaparken daha öncesinde hiç karşılaşmadığımız şeylerle karşı karşıya kalınca ister istemez merak etmekteyiz. Bu merakımız da bizi araştırmaya itmektedir. İnstagram hesaplarında hoşumuza giden gönderileri beğendikten sonra aynı zamanda o gönderiye yorum yapmaktayız. Fakat artık bazı hesaplarda yorum simgesinin olmadığını siz de görmüşsünüzdür. Yorum simgesinin olmama nedenlerinin detaylı şekilde araştırmasının içerisine girmiş bulunuyoruz. Aslında sorunun cevabı oldukça basittir. Kişi yorum yapmayı kapalı hale getirdiğinden dolayı o gönderiye yorum yapamıyorsunuz. Ancak yorum simgesi sizde yokken farklı bir arkadaşınız da görünüyorsa buna neden olan etkenlere ise birlikte bakacağız. Sağlanacak işlemlerle birlikte yorum simgesi alanında karşılaştığınız problem çözümlenmiş olacaktır.

instagram gönderide yorum simgesi yok

İnstagram paylaşımda yorum simgesi yok, instagram yorum simgesi kayboldu, instagram yorum simgesi bir tek bende çıkmıyor, instagram yorum simgesini göremiyorum, instagram paylaşımda yorum simgesi gözükmüyor. Sorularının yanıt bulabilmesi ve sorunun tam anlamıyla ortadan kalkabilmesi için gereken incelemelerimizi sağlamış bulunuyoruz. Dediğimiz üzere kişi yoruma kapalı hale getirdiğinde sizinle beraber hiç kimse de yorum çıkmayacaktır.

instagram yorum simgesi bende yok

Fakat yorum simgesi sizde görünmüyor olmasına rağmen başka birinde açıksa onu da beraber incelemesini sağlayacağız. İnstagram uygulamasında gün içerisinde herkesin gönderisine yorum yapıyorsanız bu sizin engel almanıza neden olacaktır. Sürekli yapılan yorumlar belli bir alandan sonra yapmamaya başlayacaktır.

instagram gönderide yorum simgesi yok, instagram paylaşımda yorum simgesi yok, instagram yorum simgesi çıkmıyor, instagram yorum simgesi görünmüyor, instagram yorum simgesi nerede, instagram yorum simgesi bende yok

İşte tam bu sırada instagram uygulamasında birilerinin gönderisine yorum yapmak istediğiniz de yorum simgesi karşınıza çıkmıyor olabilir. Ki eğer siz yorum engeli aldıysanız bura açık olsa bile engel devam ettiği sürece işlem sağlanmayacaktır.

Engelin kalkabilmesi için kısa süre hiçbir şekilde kimsenin fotoğrafının ya da resminin altına yorum yapmayın. Ama genel olarak bu engelle ilgili bir durum olmayacağını da söylemek isteriz. Yani yorum simgesi görünmüyorsa %100 kişi gönderiyi yoruma kapalı hale getirmiştir.

instagram gönderide yorum simgesi yok diyenler yukarıdaki bilgiler ışığında hareket ederse herhangi bir sorun yaşamayacaktır. Hatta simge görmediğiniz gönderiyi paylaşan kişi arkadaşınız ise ona sorarsanız o bilgilendirmeyi sizle paylaşacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here