Paylaş

instagram gönderi bildirimleri aç gözükmüyor. İstediğimiz kişinin gönderi bildirimlerini açabiliyorsunuz. Ama gönderi bildirimleri aç yerini bulamıyorsanız sebebi yazımızda.

Her bir uygulamanın kendine has özelliği bulunmaktadır. Ancak bu özelliklerin hepsini içerisinde barındıran uygulamalar ise daha uzun ömürlü ve kullanışlı olmaktadır. İnstagram ise kendini sürekli geliştiren platformlardan bir tanesidir. Görüntülü konuşma özelliği, IGTV gelişi ve buna bağlı olacak şekilde şimdilerde geçirilen zaman süresini kontrol etme gibi bir çok yenilik eklenmiştir. İlerleyen dönemlerde daha fazla yenilik de gelecektir. Hesabını takip etmediğiniz ama her zaman profiline girip bakmış olduğunuz muhakkak bir ünlü ya da sevdiğiniz kişi vardır. Youtube içerisinde bulunan özelliklerin de hemen hemen hepsinin instagram’a eklendiğini görebilmemiz mümkündür. Gönderi bildirimleri açarak sevdiğimiz birinin gönderi paylaşmasını doğrudan telefonumuza gelmesini sağlayabiliyorsunuz. Bunun için bir önceki yazımız da nereden işlem sağlanacağını anlatmıştık. Bazı ziyaretçilerimiz profile geldikten sonra (…) noktalı bölüme tıkladığında ise gelen seçenekler içerisinde gönderi bildirimleri aç seçeneğinin olmadığı iletmiştir. Bunun sebebini birlikte bakarak sorunu gidereceğiz.

instagram gönderi bildirimleri aç gözükmüyor

İnstagram gönderi bildirimlerini aç seçeneğini bulamıyorum, instagram gönderi bildirimleri aç nerede, instagram gönderi bildirimleri yok, instagram gönderi bildirim aç görünmüyor, instagram hesabında gönderi bildirimleri gibi bir yer gelmiyor. Çok fazla kişiyi takip ediyorsanız akışta bazen yapılan yeni gönderileri kaçırabilirsiniz. Böyle durumlarda gönderi bildirimlerini açmak istediğiniz kişinin bildirimleri açarak o paylaşım sağladığında doğrudan işlemleri sağlayabiliyorsunuz. Ama bu alanın çıkmadığı kişilerde neden çıkmadığına bakacağız.

instagram gönderi bildirimleri aç bulamıyorum

Uygulama içerisinde sevdiğiniz ve ana hesabına giriş yaparak yaptığı paylaşımları takip ettiğiniz kişiler elbette bulunmaktadır. Onun bildirimlerini aynı youtube uygulamasında olduğu gibi bildirim üzerinden de alabilmeniz mümkündür. Yapılması gereken ise kişinin profiline gelerek sağ üst kısımda bulunan (…) çizgili butona tıklayıp sonrasında gelen seçenekler içerisinde gönderi bildirimleri aç demeniz yeterlidir.

instagram gönderi bildirimleri aç gözükmüyor, instagram gönderi bildirimleri aç nerede, instagram gönderi bildirimleri aç yok, instagram gönderi bildirimleri görünmüyor, instagram gönderi bildirimleri nerede, instagram gönderi bildirimleri aç bulamıyorum

Ama bazı hesaplarda (…) çizgili bölüme tıkladığınız da gönderi bildirimler aç seçeneğinin görünmediği dile getirilmektedir. Bunun en açık nedeni ise o kişiyi takip etmemeniz ile ilgilidir. Yani kişi takip edilmediği sürece instagram o kişinin bildirimlerini açmanıza ilişkin seçeneği karşınıza sunmayacaktır.

Youtube mantığı gibi düşünebilirsiniz. Kanala abone olduktan sonra tekrar tıklayıp bildirimleri açmamız gerekiyor. Gönderi bildirimleri aç görünmeyen hesaplarda da takip sonrası sorun giderilmektedir. Ama eğer sizin hesabınız da takip ettiğiniz kişi de dahi bu seçenek karşınıza sunulmuyorsa bu durumda uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme gerçekleştirebilirsiniz. Yine sorun devam ederse sorun bildir üzerinden sorunu ilgili yetkililere iletebilirsiniz.

instagram gönderi bildirimleri aç gözükmüyor, instagram gönderi bildirimleri aç nerede, instagram gönderi bildirimleri aç yok, instagram gönderi bildirimleri görünmüyor, instagram gönderi bildirimleri nerede, instagram gönderi bildirimleri aç bulamıyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here