Paylaş

instagram gönderi bildirimi açılmıyor. Hesabınızda istediğiniz birinin gönderilerinin gelmesini istiyorsanız hangi ayarları yapmanız gerektiğine birlikte bakalım.

Youtube üzerinde yapılan video paylaşımları kanala abone olarak o kanal bildirimleri açarak video paylaşıldığında bildirim almaktayız. Aynı durum instagram uygulaması içinde geçerliliğini korumaktadır. Arkadaşınızın, takip ettiğinizin bir fenomenin ya da beğendiğiniz bir sayfanın yaptığı bildirimleri doğrudan almak istiyorsanız bunun için gönderi bildirimlerini açmanız gerekiyor. Gönderi bildirimleri açıldıktan sonra tıpkı youtube platformunda olduğu gibi kişi gönderi eklediğiniz de onu bildirim olarak alabilirsiniz. İnstagram uygulamasında çok fazla kişiyi takip ediyorsanız eğer akış alanında bazen gönderiyi kaçırabiliyoruz. Ve gönderisini beğenmediğiniz ya da yorum yapmadığınız kişi yakın arkadaşınız ise sizlere küsebilir. Böyle bir durumun artık önüne geçin diye incelemelerimizi sizlere sunacağız. Bu sayede artık gönderisinin ayrıca size bildirilmesini istediğiniz kişinin ayarlarını yaparak işlemleri bitirmiş olacağız.

instagram gönderi bildirimi açılmıyor

İnstagram gönderi bildirimlerini alamıyorum, instagram gönderi bildirimleri gelmiyor, instagram gönderi bildirimlerini açma, instagram gönderi bildirimleri neden gelmiyor, instagram gönderi bildirimleri açılmıyor, instagram hesabında gönderi bildirimleri aç ne demek? Tüm bu bilgilerin cevabını alacağınız yazı içerisinde ayarlar sonrasında bildirimler sizlere gelmeye başlayacaktır. Hazırsanız şayet işlemlere başlayabiliriz.

instagram gönderi bildirimi gelmiyor

Takip etmiş olduğunuz ünlü birinin gönderilerini akış alanında bazen göremediğiniz için üzüntü yaşayabilirsiniz. Bunu hesabına girmeden fark edemediğiniz anda o kişinin gönderi bildirimlerini açmanız sonrasında hiç bir bildirimden geri kalmayacaksınız.

instagram gönderi bildirimi açılmıyor, instagram gönderi bildirimi gelmiyor, instagram gönderi bildirimi alamıyorum, instagram gönderi bildirimi açma, instagram gönderi bildirimi açılmıyor, instagram gönderi bildirimlerini aç

  • Öncelikli olarak instagram hesabına giriş yaparak gönderi bildirimini açacağınız kişinin profil ekranına geliyoruz.
  • Sonrasında sağ üst alanında bulunan (…) çizgili butona tıklıyoruz.
  • Buraya tıkladığımız da karşımıza bir çok seçenekler gelecektir.
  • Gelen seçeneklerin içerisinde ”Gönderi bildirimleri aç” butonuna tıklamanız halinde o kişinin tüm gönderileri bildirim olarak almaya başlayacaksınız.
  • Yapılan ayarlar sonrasında da bildirim gelmiyorsa uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek ve haricinde kendi telefonunuzun bildirim seçeneklerini gözden geçirip işlemleri sağlayabilirsiniz.

instagram gönderi bildirimi açılmıyor, instagram gönderi bildirimi gelmiyor, instagram gönderi bildirimi alamıyorum, instagram gönderi bildirimi açma, instagram gönderi bildirimi açılmıyor, instagram gönderi bildirimlerini aç

Ayarlar sonucunda instagram gönderi bildirimi açılmıyor diyenlere özel hazırlanan içeriğimiz netice verecektir. Olur da belirtilen ayarlar içerisinde bir sorun olursa bizlere durumu yorumda paylaşabilirsiniz. Bu sayede aksi giden işinizi de düzeltmesini sağlayacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here