Paylaş

instagram gönderi beğenilemiyor beğenmiyor. İnstagram’da hiçbir şey beğenemiyorum diyorsanız ve beğenme adımında hata alıyorsanız çözüm makalemizde.

Akıllı telefonların alınımı sonrasında uygulamalar arasında en ilk instagram indirilmeye başlandı. Artık teknoloji geliştikçe kişiler sosyal medya uygulaması üzerinden haberleri takip etmektedirler. Burada paylaşılan gönderiler sayesin de güncel haberlerden bilgi sahibi olabiliyorlar. Aynı zaman da arkadaşlarının paylaşmış oldukları paylaşımları, ilgili çekici ve komik videoları da zaman geçirmek için instagram hesabına erişim sağlamaktadır. Tabi bunları yaparken de hoşumuza giden videoları emeğe saygı göstermek amacıyla anında beğeni göndermekteyiz. Son dönemlerde paylaşım sağlanan gönderilere beğeni yaptığımız esna da ”Gönderi beğenilemiyor.” ”Bu gönderi şu anda beğenilemiyor. Lütfen birazdan tekrar dene veya bir hata yaptığımızı düşünüyorsan bize bildir. Topluluğumuzu korumak için bazı içerikleri ve işlemleri kısıtlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsan bize bildir.” Yazısı gelmektedir. Gelen bu yazı sonrasında bazı kullanıcılar artık beğeni yapamayacak mıyım diye düşünmektedir.

instagram gönderi beğenilemiyor beğenmiyor

İnstagram gönderi beğenilemiyor, instagram gönderi beğeni engeli, instagram gönderileri neden beğenilemiyor, instagram gönderi engeli aldım, instagram gönderi beğenimin de sorun yaşıyorum, instagram gönderi şuanda beğenilemiyor, instagram lütfen birazdan tekrar dene. İnstagramda gezinti sağladığımız sırada lütfen birazdan tekrar dene adı altında bir sayfa geldikten sonra kullanıcılar artık paylaşılmış olan hiç bir gönderinin beğenilemeyeceğini düşünmektedir. Bu düşüncelere kapılmadan önce ufak bir araştırma yapmanız halinde sorunun giderilmesine yönelik işlemlerin var olduğunu sizlerde görebilirsiniz.

instagram gönderi şuanda beğenilemiyor

Yaşanan bazı sıkıntılar instagram kullanıcıları bazen üzebiliyor. Biz de bu üzüntülere mahal vermemek adına ilgili araştırmalarımızı sağlayıp çözümleri sizlere sunmaktayız. Bu son dönemler de doğrudan karşılaşılan hatalardan birisi de ”Gönderi beğenilemiyor.” hatasıdır. Gelen bu hata ile ilgili nelerin gerekli olduğuna birlikte göz atacağız.

Karşılaşılan bu hata sonrasında ”Bizimle paylaş” alanına tıklayarak sorununuzu instagram yetkililerine bildirmeniz gereklidir.  Bu sorunun temelinde yatan neden ise 24 saatlik süre diliminde olduğundan fazla beğeni yapılması. Belli bir limit kotası aşıldığı andan itibaren sınırlama gelmektedir. Bu da beğeni hilelerinden kaynaklanan bir durum. O yüzdendir ki böyle gereksiz şeylere inanmayın.

Yapılan işlemler sonrasında 24 saat beklemeniz ve bu bekleme sonrasında uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek telefonu kapatıp giriş sağlamak olacaktır.

instagram gönderi beğenilemiyor beğenmiyor sorunu için aklınıza gelenleri yorumda bizimle paylaşmayı unutmayınız.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here