Paylaş

instagram gizlilik ve güvenlik ayarı nerede. İnstagram hesabında gizlilik ve güvenlik ayarlarınıza nasıl erişim yapacağınıza dair detaylar haberimizde.

İnstagram uygulamasında her geçen gün yeni bir güncelleme gelerek yenilikleri de beraberinde getirmektedir. Ama topluluk kurallarına oldukça önem veren instagram uygulaması içerisinde bazı alanda bazı sorunları yaşayabilirsiniz. Özelliklerin kullanımına kısıtlama getirilen bir çok kullanıcı kitlesinin olduğunu belirtebiliriz. Bir özelliği olduğundan fazla kullanmanız halinde uygulamaya getirilen yeni özellik sizin hesabınıza gecikmeli getirilebilmektedir. O yüzden topluluk kurallarına ve limitlerine oldukça dikkat edilmesi gerekmektedir. İnstagram getirmiş olduğu son yenilikle beraber gizlilik ve güvenlik alanını faal hale getirmiştir. Gizlilik ve güvenlik alanı içerisinde de instagram uygulamasına dahil olduğunuz günden bu zamana kadar olan tüm detayları bulabilmek mümkündür. Ancak bazı instagram kullanıcıları kendi hesaplarında gizlilik ve güvenlik ayarını bulamadıklarını görünmediğini dile getirmektedir. Ondan dolayı gerekli bilgileri araştırarak çözümü haberimize sunmuş bulunuyoruz.

instagram gizlilik ve güvenlik ayarı nerede

İnstagram gizlilik ve güvenlik ayarını bulamıyorum, instagram gizlilik ve güvenlik ayarı yok, instagram benim hesabımda gizlilik ve güvenlik ayarı diye bir yer yok, instagram gizlilik ve güvenlik ayarı görünmüyor. Hesaba getirilen son yenilik herkesin ilgi odağı olmuştur. Verilerinizin tamamına erişim sağlayabildiğiniz alana nasıl erişim gerçekleştireceğinizi yazımız içerisinde sizlere paylaşacağız.

instagram gizlilik ve güvenli ayarı bende yok

Tüm sosyal medya uygulamaları içerisinde kendini her geçen gün yenilemekte olan uygulamaların başında instagram gelmektedir. Son güncelleme ile birlikte ayarlar alanına farklılıklar getirilmiştir. Getirilen farklılıklarla birlikte istediğiniz işlemlere anında erişim sağlayabiliyorsunuz.

instagram gizlilik ve güvenlik ayarı nerede, instagram gizlilik ve güvenlik ayarı yok, instagram gizlilik ve güvelik ayarı bende yok, instagram gizlilik ve güvelik ayarı görünmüyor, instagram gizlilik ve güvelik ayarı bulamıyorum, instagram gizlilik ve güvelik ayarı

  • Öncelikle uygulamaya girişimizi gerçekleştirip daha sonrasında profil alanına geliyoruz.
  • Sağ üst alanda bulunan (…) üç çizgili butona tıklamanız dahilinde karşınıza gelen ekranın altında ayarlar seçeneğini göreceksiniz.
  • Ayarlara giriş yaptıktan sonra burada karşınıza ‘’Gizlilik ve güvenlik ayarı’’ altında bir seçenekte sunması gerekiyor.
  • Ama size sunduğu seçenekler içerisinde böyle bir bilgi yer almıyorsa uygulamayı apple store yada play store alanına girerek güncellemeniz ya da kaldırıp yeniden yüklemeniz gerekiyor.
  • Eğer olmazsa başka bir telefondan giriş yaparak bu alanda bu bilginin yer alıp almadığını kontrol etmelisiniz.
  • Tüm kontroller sonrasında hala daha yok ise sorun bildir üzerinden hesapta yaşanan sorunu instagram yetkililerine iletmeniz gerekiyor.

instagram gizlilik ve güvenlik ayarı nerede diye merak edenlere özel yazımızı hazırlamış bulunuyoruz. Tüm bu yapılan kontroller doğrultusunda takıldığınız bir yer olursa bize yorumdan belirtebilirsiniz. Tavsiye konu olarak instagram paylaşımlarım keşfete düşmüyor konumuza bakabilirsiniz.

instagram gizlilik ve güvenlik ayarı nerede, instagram gizlilik ve güvenlik ayarı yok, instagram gizlilik ve güvelik ayarı bende yok, instagram gizlilik ve güvelik ayarı görünmüyor, instagram gizlilik ve güvelik ayarı bulamıyorum, instagram gizlilik ve güvelik ayarıinstagram gizlilik ve güvenlik ayarı nerede, instagram gizlilik ve güvenlik ayarı yok, instagram gizlilik ve güvelik ayarı bende yok, instagram gizlilik ve güvelik ayarı görünmüyor, instagram gizlilik ve güvelik ayarı bulamıyorum, instagram gizlilik ve güvelik ayarı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here