Paylaş

Değerli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda instagram gizli konuk nerede bende yok diye araştırma yapanlar için gerekli olan bilgileri sizinle paylaşacağız.

İnstagram hikaye kısmına getirdiği yenilikleri saymakla bitiremeyiz. Özellikler son dönemlerde hikaye özelliğinin daha fazla kullanılabilmesi için bu alanda kendini sürekli geliştirmektedir. Son olarak getirilen gizli konuk özelliği ise herkes tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Ancak bazı kullanıcılar instagram gizli konuk nerede bende yok diye bilgi verdikleri için bu konuda araştırmalarımızı geniş kapsamlı yapmış bulunuyoruz.

  • Hikayenizde biriyle röportaj yapıyormuş havası veren gizli konuk özelliği aynı zamanda kişinin yüzünü de karıncalı bir şekilde göstermektedir.
  • Çok orijinal bir özellik olan gizli konuk özelliğini instagram hikaye alanında kullanmak istediğinizde nerede olduğunu bilmiyor ya da sizin hesabınızda hiçbir şekilde görünmüyor ise bunun nedenlerini birlikte inceleyeceğiz.

instagram gizli konuk nerede bende yok

instagram gizli konuk nerede bende yok

instagram gizli konuk nedir? İlk olarak bu sorunun yanıtını bilmeniz gerekiyor. Telefonunuzu bir mikrofon olarak düşünebilirsiniz. Arkadaşınızla röportaj yapmak istiyorsanız hikaye alanına girin. Ve buraya girişinizi yaptıktan sonra alt tarafta bulunan seçeneklerin arasında ‘’Gizli konuk’’ veya mikrofon şeklindeki görsele tıklayın.

Ardından mikrofon işaretine uzunca bir süre basılı tutmanız doğrultusunda özelliği aktif bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Asıl sorun ise özelliğin hiçbir şekilde instagram uygulamanızda görünmemesidir. Yani siz hikaye alanına geldiğinizde alt tarafta mikrofon işareti ya da ‘’Gizli konuk’’ yazısını görmüyorsanız bu uygulamanın güncel olmadığını gösterir.

Güncel olmaması ne demek? Uygulamaya dahil edilen yenilikler güncellemeler ile birlikte sisteme düşmektedir. Haliyle bu güncellemeleri yapmadığınız zaman ister istemez sorun yaşarsınız. İnstagram uygulamanızı en güncel hale getirmenin en kolay yöntemi ise uygulamanızı kaldırıp yeniden yüklemektir.

Bu işlemi yaptıktan sonra tekrar aynı yere giriş gerçekleştirin. Artık gizli konuk ibaresinin gelmiş olduğunu görmeniz gerekiyor. Hala daha yok ise aşağıdaki adımları kontrol edin.

instagram gizli konuk bende yok

instagram gizli konuk bende yok diye üzülmenize ya da morla bozmanıza gerek bulunmamaktadır. Bahsedilen işlemleri yaptığınızda problem yine devam ediyorsa farklı bir cihazdan deneme yapın. Onda da gelmiyorsa saat ve tarih ayarlarını kontrol edin.

Son olarak instagram yetkililerin bu sorunu bir şey çalışmıyor üzerinden bildirin. Gerekli incelemeleri instagram yetkilileri yapıp size geri dönüşü sağlayacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here