instagram Gizli Kapalı Profile Bakma Görme işlemleri için bir işlemin var olup olmadığını sizlere aktarımını sağlayacağız. İnstagram uygulamasında gizli hesabı göremiyorum diye bir çok kullanıcı sebebini merak edip nasıl görebileceğine ilişkin sorular sormaktadır. Cevabını makalemizde sizlere anlatacağız.

Dünyanın çok girişini sağlamış olduğu sosyal medya ağlarından İnstagram uygulamasında hesap gizliyse o kişinin yaptığı paylaşımlar başkaları tarafından görünmemektedir. Dolayısıyla bunun görülebilmesi için bir uygulama, ya da program olup olmadığına ilişkin araştırmalara girilmektedir. Böyle bir araştırmaya girmenizi gerektirecek durum söz konusu değildir. Hepsi sizlerin zararına olan bir işlemdir. Yani sizler gizli olan bir hesabın görünmesi için yapacağını işlemler için dolandırmaya uğrayabilirsiniz. Haliyle buna çok dikkat etmeniz gerekiyor. Sizden istenilen gereksiz uygulamaları yükleyerek gizli olan bir hesabı takip etmenize gerek bulunmamaktadır. Peki gizli hesabı görmenin yöntemi nedir? Bunu da aşağıdaki bilgileri okuduktan sonra öğrenebilirsiniz.

instagram Gizli Kapalı Profile Bakma Görme

İnstagram gizli hesabı görme, instagram kapalı hesabı görme, instagram gizli profile bakma, instagram kapalı profile bakma, gizli profile bakma, instagram gizli hesabın ayarlarının nasıl pasif hale getirileceğini öğrenebilmek biraz güçtür. Çünkü üzgünüm böyle bir uygulama veya güncelleme hala instagram hesabına gelmedi. Fakat bazı alanlarda vaatların verildiği görüntülenmektedir. Buna aldırış etmemiz gerekmektedir.

İnstagram Gizli Hesabı Görme

Öncelikle gizli bir hesabın görülemeyeceğini yukarıda da sizlere anlatımını gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

  • İnstagram uygulamasında gizli hesabı görebilmeniz mümkün olmadığı için hesabın içerisindeki bilgileri görebilmeniz için yapmanız gereken ilk işlem sahte bir hesap açmak olacaktır.
  • Açacağınız sahte hesap ile birlikte o kişiye takip isteği gönderdiğiniz taktirde karşı tarafından kabul edildiği taktirde gizli hesabı ancak bu şekilde görebilirsiniz.

İnstagram Gizli Profile Bakma

İnstagram uygulamasında gizli profile bakma ile ilgili taklit bir hesap açmadığınız süre içerisinde kesinlikle o hesabın var olan bilgilendirmelerini göremezsiniz. Yani takip etmeden gizli bir hesabın içerisindeki işlem adımlarına ulaşım sağlayamazsınız.

Dolayısıyla sizlere verilen vaatlara inanmamanızı tavsiye ediyoruz. Şuanda bunu gösterebilecek ne bir uygulama ne de bir anket bulunmaktadır. Dolayısıyla tarif ettiğimiz şekilde görüntülemesini sağlayabilirsiniz.

instagram Gizli Kapalı Profile Bakma Görme, instagram gizli hesabı görme, instagram kapalı hesabı görme, instagram gizli profile bakma, instagram kapalı profile bakma, gizli profile bakma instagram Gizli Kapalı Profile Bakma Görme, instagram gizli hesabı görme, instagram kapalı hesabı görme, instagram gizli profile bakma, instagram kapalı profile bakma, gizli profile bakma

Açacağınız sahte bir hesap sonrasında o kişi sizin isteğinizi kabul etmesi yeterlidir. Ancak kabul etmediği durumda yine göremeyeceğinizi bilmenizi isteriz.

Ayarlarımız ve adımlarımız bu kadardır. Aklınıza takılan ya da uygulamada yaşadığınız farklı sorunları yorum alanından bildirebilirsiniz.

Önceki İçerikinstagram Fotoğraflar Gözükmüyor Yüklenmiyor
Sonraki İçerikinstagram Sifremi Hatırlamıyorum E Postamı Bilmiyorum
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

2 YORUMLAR

  1. Merhaba kural ihlalinden sayfam kapatıldı kodla birlikte fotoğraf attım cevap gelmedi mailimi girmeye çalışıyorum kullanıcı bulunamadı yazıyor ne yapabilirim yardımcı olun

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz