Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram gizlenen sözcükler görünmüyor ve gelmiyor ise çözüme yönelik aşamalardan bahsedeceğiz.

Geçmişten günümüze kadar popülerliğinden en ufak bir şekilde ödün vermemiş olan uygulamaların başında tartışmasız olacak şekilde instagram gelmektedir. Yorumları gizlediğiniz, mesajları, mesaj isteklerini gizlemiş olduğunuz platformda sözcükleri de kendiniz belirlemektesiniz. instagram gizlenen sözcükler görünmüyor ve gelmiyor sorununa biz dur diyeceğiz.

İstemediğiniz mesaj isteklerini, yorumları artık almanın önüne geçebilmeniz için instagram hesaplara böyle bir alanı dahil etti. Lakin siz böyle bir özellikten yararlanamıyorsanız eminim bu hayli can sıkıcı bir durum olacaktır. Şimdi isterseniz eğer gereken özelliğin hesaba nasıl dahil olacağına bakacağız.

instagram gizlenen sözcükler görünmüyor ve gelmiyor

instagram gizlenen sözcükler görünmüyor ve gelmiyor

instagram gizlenen sözcükler görünmüyor durumu geçici kısıtlama ya da bir özelliğin olduğundan fazla kullanmasından ötürü görünmüyordur. Bazı kişiler ise özelliğin nerede olduğunu bilmemektedir. Biz hem özelliğin nerede olduğunu hem de ilgili alanda neden görünmediğine dair içerikleri ayrıntılarıyla birlikte ele aldık.

İnstagramda gizlenen sözcükler için ilk olarak uygulamanızın içerisine girişinizi gerçekleştiriniz. Uygulamaya girmenizle birlikte gelen sayfadan da ‘’Ayarlar’’ bölmesine erişim gerçekleştiriniz. Ve devamında ise ‘’Gizlilik’’ alanına erişim sağlıyorsunuz.

Açılan sayfada ‘’Gizlenen sözcükler’’ adı altında bir seçenek olmuş olacaktır. Verdiğimiz bilgilerle birlikte özelliği nereden bulacağınızı konu aldık. Bunlara rağmen özellik sizde görünmüyor ise yapılması gereken işlem aşamalarını aşağıda sizinle paylaşmış bulunuyoruz.

instagram gizlenen sözcükler gelmiyor sorununda ise gereken ilk işlem uygulamanıza gelmiş olan güncellemenin kontrolünü sağlamaktır. Kontrolleriniz sonucunda şayet gelen bir güncelleme varsa hemen devreye almanız gereklidir. Fakat siz güncellemenin nasıl işleme konulacağını bilmiyorsanız eğer bu konuda da sizi bilgilendiriyor olacağımızdan emin olabilirsiniz. Uygulama giriş bilgilerine hakimseniz eğer kaldırıp yeniden yükleme yapmanız işlemler için en hızlı yöntemlerden bir tanesidir. Ardından belirtilen alana giriş yapmanızla birlikte ayarlarınızı tamamlamış olacaksınız.

Olur da sorun devam ederse bize sorunu yorum bölmesinden ulaştırabilirsiniz.  Diğer bir husus ise arka planda çalışan uygulamalar olabilir. O yüzdendir ki arka planda çalışan uygulamaları kapatıp tekrar deneme yaptığınızda problem olmaması gereklidir.

Önceki İçerikinstagram sınırlar bende yok ve çıkmıyor
Sonraki İçerikBiP ses kaydında müzik çalıyor ve bildirim sesi geliyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here