Paylaş

instagram girişlerimi göremiyorum nerede. İnstagram’a sizden başkası girmiş mi bunu kontrol edebilmek için ne yapmanız gerektiğini anlatacağız.

Sosyal medya alanında kendini sürekli geliştirmekte olan instagram’da artış girişlerinizi kontrol altında tutabiliyorsunuz. Getirdiği yeniliklerle göz kamaştıran ve kullanıcılarını kendisine bağlayan instagram’da daha birçok özelliklerde içerisinde barındırmaktadır. Eskiye dönük takip isteklerini, biyografi yazılarınızı ve buna bağlı giriş şifrelerinizin tamamını görebilmek artık mümkün. Tabi gelen yenilikler sadece bununla sınırlı değil elbette. İnstagram hesabına getirilen özelliklerle birlikte hesaba ne zaman giriş yaptığınıza dair tüm bilgileri gün, ay, yıl, saat ve dakika olarak görebiliyorsunuz. Hesabıma başka biri giriş yapmış mı? Sorusunu eminim sizlerde kendinize sormuşsunuzdur. Artık akılda kalan bu soru işaretlerini giderebilmek oldukça kolaydır. Giriş kontrollerini nereden yapılacağına ilişkin tüm detayları ise yazı içerisinde bulabilmeniz mümkündür.

instagram girişlerimi göremiyorum nerede

İnstagram girişlerim, instagram girişleri görme, instagram ne zaman girilmiş, instagram girişleri bulamıyorum, instagram girişler nerede, instagram giriş kontrolü, instagram giriş bilgileri bende yok, instagram giriş bilgileri bende çıkmıyor. Şeklindeki sorunların tamamına bir çözüm bulabilmek için nereden ayarları sağlamanız gerektiğini birlikte inceleyeceğiz. Böylelikle artık instagram hesabınıza sizden başka birileri girmiş mi? Bu sorununda yanıtını kolaylıkla bulmuş olacaksınız.

instagram girişler bende yok

İnstagram girişlerinizin tamamını görebilmek için uygulamanın içerisine giriş gerçekleştiriyoruz. Hesaba giriş yaptıktan sonrada profil alanına geliyoruz. Ardından sağ üst alanda bulunan üç çizgili kısma tıklıyoruz. Gelen ekranın altında bulunan ‘’Ayarlar’’ sekmesine giriş yapıyoruz. Gizlilik ve güvenlik bölümüne giriş gerçekleştiriyoruz. Sayfayı az bir şey aşağıya doğru kaydırdığınızda ‘’Verilerine eriş’’ bölümüne giriş sağlıyoruz. Gelen ekranda ‘’Girişler’’ tümünü gör seçeneğine tıkladığınızda işlemlerinizi görebilirsiniz.

instagram girişlerimi göremiyorum nerede, instagram girişlerim, instagram girişleri görme, instagram ne zaman girilmiş, instagram giriş kontrolü, instagram girişler bende yok

  • Bazı kullanıcılar kendilerinde bu ekranın olmadığını dile getirmektedir.
  • Eğer sizde böyle bir alan yoksa uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim.
  • Başka bir telefondan giriş yaparak bu telefonda aynı işlemleri takip ettiğinizde var olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.
  • Orada da yoksa instagrama sorun bildir üzerinden bu özelliğin sizde olmadığına dair bilgilendirme verebilirsiniz.

Yaptığımız ayarlar ile birlikte instagram girişlerimi göremiyorum nerede olduğuna dair aşamaları tamamladık. Olurda yapılan ayarlarda sormak istediğiniz bir yer olursa bize bunu yorumda iletebilirsiniz.

instagram girişlerimi göremiyorum nerede, instagram girişlerim, instagram girişleri görme, instagram ne zaman girilmiş, instagram giriş kontrolü, instagram girişler bende yokinstagram girişlerimi göremiyorum nerede, instagram girişlerim, instagram girişleri görme, instagram ne zaman girilmiş, instagram giriş kontrolü, instagram girişler bende yok

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here