Paylaş

instagram girişinize yardımcı olabiliriz diyor. Hesaba giriş yaparken sorun yaşadığınız da karşınıza böyle bir uyarı geldiğinde neler yapılacağına dair bilgileri anlatacağız.

instagram hesap ekle özelliğini getirerek birden fazla hesap kullanımını kullanıcılarına aktif hale getirmiştir. Artık tek bir hesapla sabit kalmadan çoklu hesap kullanımına başlayabilirsiniz. Bu durum hesaplarımızın şifre bilgilerini unutmamıza da sebebiyet verebilmektedir. Oluşturduğunuz hesabın kullanıcı bilgilerini doğru şekilde girmeniz halinde sorun yaşanmaması gereklidir. Kullanıcı adı doğru olması halinde siz şifreyi yanlış girdiğinizde girişinizle alakalı sorun oluştuysa hesabınıza geri dönmenize yardımcı olabiliriz. Uyarısı karşınıza gelebilmektedir. Gelecek olan uyarı sonrasında şifrenin hatırlanmasına ilişkin instagramın size yardımcı olmaya çalıştığını anlayabilirsiniz. Başla demeniz halinde telefon üzerinden işlem sağladıysanız telefonunuza mailden giriş yapıyorsanız mailinize kod gönderilecektir. Oradaki şifreyi ekrandaki alana girmeniz halinde birden fazla hesabınız varsa hangisine girmek istiyorsanız onunla alakalı işleme devam edebilirsiniz.

instagram girişinize yardımcı olabiliriz diyor

İnstagram geri dönmeye yardımcı olabiliriz, instagram geri dönme ayarı, instagram girişe yardımcı olmuyor, instagram giriş yardımı nasıl alırım, instagram girişteki yardımı almak istiyorum, instagram geri dönme ayarları. İnstagram hesabınıza girmek istediğinizde hata almanızla birlikte belirttiğimiz ayarları işleme koymanız yeterli olacaktır. Devamında yapmanız gereken belirlenen komutları izlemek olacaktır.

instagram girişe yardım alma

Kodun girilmesiyle beraber hesaba ulaşım sağladığınızda yeni şifre belirlemesini kendiniz ayarlar alanından sağlayabilirsiniz. Eğer belirtilen bu ayarlar işinizi görmediyse şifre sıfırlama yöntemlerine başvurabilirsiniz.

instagram girişinize yardımcı olabiliriz diyor, instagram giriş yardımı, instagrama geri dönme, instagram giriş yardımı alma, instagram geri dönme ayarı, instagrama nasıl geri dönme yolları

Şifre sıfırlamayı devreye aldığınızda instagram otomatik olarak giriş yapılan iletişim bilgisine kodun gönderimini gerçekleştirecektir. İnstagram üçüncü parti uygulamalara izin verdiğinizde şifreyi doğru girmeniz halinde de böyle bir uyarı bilgilendirmesi verebilmektedir. Hesaba erişim yapmanızla beraber bilgisayardan hesaba girerek izin verilenlerden izin verilen uygulamaları kaldırmanız da yarar var.

Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuz da instagram girişe yardımcı olacaktır. Tabi bunu yaparken de açtığınız tüm hesapları da karşınıza sunacaktır. Gördüğünüz hesapların silmek istiyorsanız da silmek istediğiniz hesapların kullanıcı bilgilerini bir kenara not alınız. Hesap silme makalemize gelerek buradan ilgili forma ulaşmanız gerekiyor. Oradan da tek tek hepsini silmek mümkündür.

TAVSİYE YAZI: instagram hepsini gördün nedir uyarısı neden gelir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here