instagram giriş yaptığım yeri görme. İnstagram hesabına nereden giriş yaptığınız görmeniz için yaptığımız araştırmaları sizlerle paylaşacağız.

Bildiğim üzere Facebook hesabında uygulamaya kim nereden hangi cihazdan giriş yapıldığı görünebiliyordu. İnstagram’da bu durum biraz daha kısıtlı olsa da 2019 yılı itibariyle gelen yeniliklerle beraber özellik daha farklı bir noktaya taşındı. Yani artık instagram uygulaması içerisinde hesabınıza ne zaman, hangi tarihte kim tarafından, hangi ilde giriş yapılmış tüm bu bilgileri görebilmeniz mümkündür. Diyelim ki biri sizin instagram hesabınıza gizliden giriş yapıyor o halde bunu artık sorunsuz şekilde görebildiğinizi unutmayınız. İnstagramın güvenlik alanına getirmiş olduğu bu yenilik eminim tüm kullanıcıları sevindirecek türdendir. Nedeni ise uygulamaya farklı kimsenin girmiyor olmasına rağmen en ufak bir sorunda acaba başka biri benim hesabıma girdi sorusu akıllarda soru işareti bırakıyordu. Bu soru işaretlerinin ortadan kalkması için ise instagram yetkilileri yeniliği hesaplara dahil ederek sorunu tam anlamıyla ortadan kaldırdı diyebiliriz. Bu alana girebilmek için nereye giriş yapılacağını ise birlikte kontrol edeceğiz.

instagram giriş yaptığım yeri görme

İnstagram hesabıma nereden giriş yapılmış, instagram giriş yaptığım yer, instagram hesabıma kim girmiş, instagram giriş hareketleri, instagram hesabıma girdiğim telefon, instagram giriş yaptığım cihazı bulma, instagram hesabıma giriş yaptığım yeri bulabilir miyim? Sorularının yanıt bulması ve hesabınızı kontrol altında tutabilmeniz için girdiğimiz incelemeleri sizlere aktaracağız.

instagram nereden giriş yapılmış

Günümüz çağında artık ellerimizden telefonlar hiç düşmemektedir. Gittiğimiz bir ortamda 5-10 dakikalık konuşma sonrasında hemen telefonlara sarılmaktadır. Böyle olunca artık ikili iletişimin bittiğini söyleyebiliriz. İnstagram kullanan kişilerin ise yoğunlukta olduğunu söylemek de fayda var. İnstagram bu denli önemli olunca da hesaba sizden başka birinin girip girmediğini eminim sizlerde merak ediyorsunuzdur.

instagram giriş yaptığım yeri görme, instagram nereden giriş yapılmış, instagram kim giriş yapmış, instagram hangi cihazdan giriş yapılmış, instagram hangi tarihte giriş yapılmış, instagram girdiğim yeri bulma
 • Sizden başka birinin hesabınıza giriş yapıp yapmadığını kontrol edebilmek için öncelikle hesabımıza giriş sağlıyoruz.
 • Sonrasında profil alanına gelerek üst alanda bulunan üst çizgili alana tıklıyoruz.
 • Gelen ekranda alt kısımda bulunan Ayarlar bölmesine erişim gerçekleştiriyoruz.
 • Devamında Güvenlik bölmesine giriş gerçekleştirelim.
 • Giriş hareketleri bölümüne girdiğiniz de ise nereden, hangi saatte, hangi telefondan giriş yapıldığını bulabilirsiniz.
 • Öncelikle farklı bir il gördüğünüzde hemen paniğe girmeniz gerek bulunmamaktadır.
 • Nedeni ise telefonunuzun konum ayarlarının hatalı gösteriyor olabilir. O yüzden konumu kontrol etmenizde fayda var.

Tüm ayarlarımız sonucunda ise instagram giriş yaptığım yeri görme adımlarımızı sorunsuz şekilde tamamlamış olacağız. Sormak istediğiniz ya da eklemek istediğiniz bir yer varsa bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

instagram giriş yaptığım yeri görme, instagram nereden giriş yapılmış, instagram kim giriş yapmış, instagram hangi cihazdan giriş yapılmış, instagram hangi tarihte giriş yapılmış, instagram girdiğim yeri bulma
instagram giriş yaptığım yeri görme, instagram nereden giriş yapılmış, instagram kim giriş yapmış, instagram hangi cihazdan giriş yapılmış, instagram hangi tarihte giriş yapılmış, instagram girdiğim yeri bulma
instagram giriş yaptığım yeri görme, instagram nereden giriş yapılmış, instagram kim giriş yapmış, instagram hangi cihazdan giriş yapılmış, instagram hangi tarihte giriş yapılmış, instagram girdiğim yeri bulma
Önceki İçerikinstagram iki faktörlü kimlik doğrulama nerede
Sonraki İçerikinstagram giriş hareketleri kayboldu yok
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

36 YORUMLAR

 1. Merhaba benim telefonum İphone5s 3 kere samsung SM-G935F modelinden giriş yapılmış görünüyor her defasında şifremi değiştirdim ancak yine oldu. Çift faktörlü korumada yaptım. Ne yapmam gerekiyor?

 2. Merhaba benim hesabımda iki faktörlü kimlik doğrulaması açık olduğu halde giriş hareketlerinde moto c plus isimli cihazın 22 dk önce aktif olduğu gözüküyor ancak hesabımda başkasının girdiğine dair hiç bi belirti yok ve giriş hareketlerinde benim girdiğim dışında başka bir giriş tarihi de gözükmüyor. Hesabıma gerçekten biri girmişmidir yoksa instagramdan kaynaklanan bir sorunmudur sizce?

 3. Merhaba benim hesabımda iki faktörlü kimlik doğrulaması açık olduğu halde giriş hareketlerinde moto c plus isimli cihazın 22dk önce aktif olduğu gözüküyor ancak hesabımda başkasının girdiğine dair hiç bi belirti yok ve giriş hareketlerinde benim girdigim dışında başka bir giriş tarihi de gözükmüyor. Hesabıma gerçekten biri girmişmidir yoksa instagramdan kaynaklanan bir sorunmudur sizce?

 4. merhaba, samsung bir cihazdan giriş yapıldığını görünce ne olduğunu kaydetmeden panikle o cihazdan çıkış yaptım hesabıma giren kişiyi tekrar bulma şansım var mı?

 5. diyelim ki ingiltereden teyzemin telefonundan instagrama girdim daha doğrusu herhangi bir yerden herhangi bir telefonla hesabıma girdim instagram bunu kesin gösterir mi giriş hareketlerini göstermediği oluyor mu

 6. Merhaba sürekli facebook üzerinden instagram şifreni yenilemek için dokun yazan bir sms alıyorum, konumum şuan balıkesirde olmama rağmen konya gösteriyor. Bunların sebepleri nelerdir? Nasıl halledebilirim?

 7. Merhaba ben sevdiğimi nstagram hesabına giriş yapabiliyorum fakat giriş hareketlerinde her İstanbul yazıyor ben hangi semtinde girdiğini merak ediyorum ve nerde giriş yapmış haritadan izleme gibi bi sansimiz varmı?

 8. İyi günler ben Bursa’da yaşıyorum sin zamanlarda instramima giriş hareketleri görüyorum başka bı telefondan bursa olmasına rağmen konum tam olarak mahalle yada sokak göremiyorum bunu nerden ogrenebilirim hangi mahalle yada hangi sokaktan giriş yapıldığını teşekkürler iyi çalışmalar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz