Kıymetli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda instagram girdiğin kullanıcı adı bir hesaba ait değil uyarısı alanlar için izleyeceğiniz adımları paylaşacağız.

İnstagram uygulamasında giriş işlemleri esnasında bir çok hata alınabilmektedir. Alınan hataların yanın bir yenisini daha eklemiş bulunuyoruz. Uygulamaya girerken instagram girdiğin kullanıcı adı bir hesaba ait değil hatası alıyorsanız çözüme ilişkin gerekli bilgilendirmeleri sizinle paylaşacağız. Sağlanacak işlemlerle birlikte uygulamaya girişinizi sorunsuz şekilde sağlayabileceksiniz.

  • Alınan uyarıyı dikkatlice okuduğunuzda sorunun girdiğiniz kullanıcı adı ile alakalı olduğu aşikardır.
  • Muhtemelen siz kullanıcı adınızı girerek giriş yapmak istediğinizden ötürü kullanıcı adını da doğru hatırlamadığınız için sorun yaşamaktasınız.
  • Bilgilerin doğru giriliyor olmasına karşın işlemler yapılamıyorsa beraber ayarları gözden geçirerek sorunu gidereceğiz.

instagram girdiğin kullanıcı adı bir hesaba ait değil

instagram girdiğin kullanıcı adı bir hesaba ait değil

instagram uygulamasına giriş işlemlerinizi kullanıcı adı, e-posta ya da telefon üzerinden sağlayabilirsiniz. Aynı zaman da ‘’Facebook ile bağlan’’ seçeneğini kullanıp bağlantılarınızı sağlayabilirsiniz.

Genelde girişlerde anlık yaşanan sorunlar ya da sunucu tabanlı problemler meydana gelebilmektedir. Bir de bizden kaynaklı sorunlar yaşanabilmektedir. Ki aldığınız hata da sizle alakalı sorunlardan birisidir.

  • Girilen kullanıcı adı bir hesaba ait değil diyorsa hemen farklı bir kişinin hesabından kendi kullanıcı adı bilgilerinizi kontrol etmeniz gerekmektedir.
  • Hesabınız açıksa arama alanından kendinizi aratarak kullanıcı adınız ne yazılmış bunu doğru olacak şekilde girmelisiniz.
  • Bilgilerin girişini bu şekilde sağlamanız durumunda yine aynı hatayı vermemesi gerekmektedir.
  • Fakat siz kontrol ettiğinizde sizin hesabınız görünmüyor ise yüksek ihtimalle hesabınız kapanmış ya da dondurulmuş olabilir.
  • Böyle bir durum da olmadı ise muhakkak girdiğiniz bilgiler bir yer de hata yapıyorsunuzdur.

instagram kullanıcı adı hesaba ait değil uyarısının bir diğer nedeni ise dondurulan hesabın açılımı sağladığınız cihazın bilgisayar olmasıdır. Genelde bilgisayar üzerinde yapılan girişlerde bu hatayı vermektedir.

Dondurulan hesaba tekrar giriş yapmak isterseniz bunu bilgisayar değil de telefonunuzdan sağlamanız gerekmektedir. Mobilden girişinizi yaptığınızda ise böyle bir sorunun yaşanmadığını artık sizde görmüş olacaksınız. İnstagram için gerekli olan tüm bilgilendirmeleri hazırlamaya devam etmekteyiz. Yaşanan probleminiz yapılan işlemlerden sonra da devam ediyorsa sorun bildir üzerinden sorununuzu instagram yöneticilerine bildirebilirsiniz.

Önceki İçerikTelegram yazı tipini büyültme ve küçültme
Sonraki İçerikTelegram önbelleği temizleme ve silme
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here