Paylaş

instagram girdiğim mail adresini kabul etmiyor. İnstagram’ı tekrar açmak istediğinizde e-posta adresi hiç bir hesapla eşleşmiyor uyarısının çözümü derledik.

Sosyal medya hesaplarımızı belli bir aşamadan sonra dondurma işlemlerini sağlamaktayız. İnstagram hesaplarını da donduran kişiler son dönemlerde tekrardan hesabı açmak için giriş sağladıklarında sorunlarla karşı karşıya kalmaktadırlar. Bazen de bazı kullanıcı kitlesi şifrelerini değiştirmek istemektedirler. Şifre yenileme işlemleri E-posta, telefon veya kullanıcı adı üzerinden yenilemektedir. Yalnız bu aşama da şifre yenileme alanına giriş gerçekleştirildiğinde ”Girdiğin e-posta adresi hiçbir hesapla eşleşmiyor.” Uyarısı ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Alınan bu hata sonrasında mail adresine şifre yenilebilecek kod gelmemektedir. Karşılan hatanın altında yatan bir çok neden bulunmaktadır. Mail adresinizin neden kabul edilmediğini detaylı bir şekilde göz atacağız.

instagram girdiğim mail adresini kabul etmiyor

instagram mail kabul etmiyor, instagram mail adresimi kabul etmiyor, instagram şifre yenilenmiyor, instagram hesabıma artık açamıyorum, instagram mail sorunu, instagram beni tanımıyor, instagrama verilen mail adresimin yanlış olduğunu söylüyor. İnstagram şifre yenileme sırasında karşılaşılan ”Girdiğin e-posta adresi hiçbir hesapla eşleşmiyor” sorunu için belli nedenler ve bu nedenlerin çözümüne ilişkin yöntemleri kaleme alıyor olacağız.

instagram maili kabul etmiyor

Şifre yenileme adımında mailinizin kabul görmemesine ilişkin sebepleri başlıca ele alacak olursak;

  • İnstagram hesabınızı dondurmasını sağladıysanız,
  • Hesabınız instagram tarafından kapatıldıysa,
  • Hesabı kendiniz kapatıysanız,
  • Kullanıma bağlı olacak şekilde instagram sizin hesabınızı kural dışı olarak kapatıldıysa mail kabul edilmeyecektir.

Bazı kullanıcılar hesaplarını belli süreliğine de kapatılmasına yönelik bir karar almaktadır. Alınan bu karar sonrasında yeniden açmak istediklerinde instagram hemen izin vermemektedir. Haliyle böyle bir durumda şifre yenileme yapmanız halinde bu soru ile karşı karşıya kalmanız mümkündür. Dolayısıyla biraz beklemeniz gereklidir.

Hesabınızın dondurulması sonrasında şifre sıfırlama aşamasında oluşan bu sıkıntının temelinde yatan neden de budur. İnstagram hesabım çıkmıyor, hesabım gelmiyor, hesabımı göremiyorum adı altında oluşan sıkıntıların başlıca nedenleri bunlardır. İnstagram’a bu durum ile ilgili ”Sorun bildirisi” sağlamanız halinde incelemeler instagram yetkilileri tarafından yapılacak ve yoğunluğa bağlı olarak sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

instagram girdiğim mail adresini kabul etmiyor, instagram hesabım çıkmıyor, instagramı açamıyorum, instagram mail kabul etmiyor, instagram mailimi onaylamıyor, e-posta adresi hiç bir hesapla eşleşmiyor

İnstagram özelliklerin kullanım sıklıklarına önem vermektedir. Yani bir özelliğin sıklıkla kullanılması ya da istenmeyen durumların yaşanması halinde bu ve benzeri hatalar ile karşı karşıya kalabiliyorsunuz.

instagram girdiğim mail adresini kabul etmiyor, instagram hesabım çıkmıyor, instagramı açamıyorum, instagram mail kabul etmiyor, instagram mailimi onaylamıyor, e-posta adresi hiç bir hesapla eşleşmiyor

 

instagram girdiğim mail adresini kabul etmiyor sorunu için aklınıza takılanları bizimle yorum kısmında iletişime geçerek iletebilirsiniz.

12 YORUMLAR

  1. Hesabımı yaklaşık 1 ay önce dondurdum. Mail adresini, kullanıcı adımı ve şifremi biliyorum fakat bahsettiğiniz gibi mail adresime erişilemiyor diyor. Ne yapmalıyım?

  2. Merhaba normal mail.com dan mail alıp hesap açmıştım fakat tlf değiştirince tekrar giriş yapamadım şifreyi unuttum mail adresinede böyle mail adresi yok diye uyarı veriyor giremiyorum yani mailede yardımcı olursanız şimdiden teşekkürler

  3. Instagrama giriş yapmak istediğimde şifre yanlış diyor.maile şifre gidiyor fakat ben mail adresimin şifresini hatırlamıyorum ayrıca giriş yapmayı denediğimde böyle bir mail adresine erisilemiyor diyor.telefon numaramda eslesmiyor.ne yapmaliyim lütfen yardımcı olun…

  4. ben bi ay önce hesabımı dondurdum şimdi giriş yapamıyorum. şifrem kullanıcı adım numaram mailim doğru olduğu halde kullanıcı adı yanlış yazıyor. bu sorunu nasıl çözebilirim. lütfen yardımcı olun

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here