Paylaş

instagram gif paylaşamıyorum paylaşmıyor. İnstagram uygulaması içerisinde gif paylaşımı yapamayan ve yükleme işlemleri sırasında sorun oluşan hesaplardaki çözüm aşağıdadır.

Hikaye özelliği artık facebook, instagram ve whatsapp uygulamalarında aktif olacak şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Ancak bu özelliğin en çok kullanıldığı sosyal medya platformu ise ”İnstagram” uygulaması olmuştur. İnstagram hikaye alanı çok sevildiği için ise bu özelliğine bir çok yenilik getirmiştir. Bunlardan en çok kullanılanı ise gif özelliğidir. Bir çok fenomenin gif özelliğini kullanması takipçilerini de buna itmiştir. Genellikle son dönemler içerisinde samsung s7 edge telefonlarında oluşan paylaşım sorunu bir çok telefonlarda yaşanmaktadır. İnstagram uygulaması üzerinde bir hikaye paylaşımı sağladığınız da hikayeye renk katmak için kullanılmakta olan GİF özelliğini sizde yararlanmak istiyorsanız yazımız yeterli olacaktır. Tabi bu haberimizde gif nasıl eklenir? Ya da gif paylaşımı nasıl yapılır? Bunları ele almayacağız. İnstagram’da bu işlemleri bilen ancak yapımını sağlamasına rağmen paylaşıyor da kalmasının nasıl çözüme kavuştuğunu anlatacağız.

instagram gif paylaşamıyorum paylaşmıyor

İnstagram gif yüklenmiyor, instagram gif yükleme de kalıyor, instagram gif ekleme de kalıyor, instagram gif askıda kalıyor, instagram gif paylaşımı olmuyor. İnstagram hikaye alanına girdikten sonra resmi çektikten sonra sağ üst alanın da bulunan ”Gülen surat” işaretine tıkladığınızda karşınıza farklı farklı bilgiler gelecektir. Gelen bu özellikler içerisinde var olan ”GİF” yazısı sonrasında ekleme sağlayıp paylaşımı gerçekleştirebilirsiniz. Fakat paylaş dememize rağmen aradan zaman geçmesine rağmen paylaşımın gerçekleşmemesi eminim sizinde canınızı hayli sıkacaktır. Bu durumun çözümünü ise kapsamlıca araştırdık.

instagram gif yüklenmiyor

İnstagram, facebook, twitter ve whatsapp gibi uygulamaların hepsi internet ile çalışmaktadır. İnternetin zayıflığı sizin hep gezintilerinizi yavaş yapar hem de bir paylaşımı geç paylaşır. Bundan dolayı gif yükleme aşamasında sorun ile karşı karşıya kalındığında mobilden bağlıysanız wi-fiye bağlanalım. Wi-fide sorun varsa bu durumda modemi kapatıp açalım.

Bu sorun telefon kaynaklı mı instagram kaynaklı mı bunu anlamak için uygulamaya farklı hesaptan giriş yaparak deneyelim. Eğer sadece sizin hesabınız da bu sorun varsa geçici süreliğine engel gelmiş olabilir. Böyle bir durumda uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek denemesini sağlayalım. Son olarak uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım. Telefon kapatılıp açıldıktan sonra hesaba giriş sağlandığında sorun giderilmiş olacaktır.

Gerçekleştirilen işlemler neticesinde hala daha instagram gif paylaşamıyorum paylaşmıyor diyorsanız bizimle yorumdan iletişime geçiniz. İyi gezintiler dilerim.

instagram gif paylaşamıyorum paylaşmıyor, gif paylaşmıyor da kalıyor, gif paylaşamıyorum, instagram gif yüklenmiyor, instagram gif yükleyemiyorum, instagram gif sorunu

instagram gif paylaşamıyorum paylaşmıyor, gif paylaşmıyor da kalıyor, gif paylaşamıyorum, instagram gif yüklenmiyor, instagram gif yükleyemiyorum, instagram gif sorunuinstagram gif paylaşamıyorum paylaşmıyor, gif paylaşmıyor da kalıyor, gif paylaşamıyorum, instagram gif yüklenmiyor, instagram gif yükleyemiyorum, instagram gif sorunu

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here