Paylaş

instagram gif gönderemiyorum gitmiyor. İnstagram mesaj alanına getirdiği gif özelliğinin kullanımı için nelerin gerekli olduğuna birlikte bakacağız.

Gif özelliğini bir çok kişi twitter uygulaması içerisinde görmüştür. Ama zaman içerisinde whatsapp ve facebook hesaplarında da beklenen yerini aldı. İnstagram uygulamasına gelip gelmeyeceği beklenen özellik nihayetinde artık dm alanına getirilmiştir. Bundan sonraki dönem içerisinde instagram uygulamasında biriyle mesajlaşırken karşı tarafa gif gönderiminde bulunabilirsiniz. Gif hareketli resim olarak işlev görmektedir. Hareketli resim ile birlikte instagram dm alanında ki yazışmalarınız daha da eğlenceli bir hale gelecektir. İnstagramın mesaj bölümüne getirilen gif özelliğinden bazı kullanıcılar haberdar değil. Ama kullanan kişiler gönderim işlemleri sonrasında gif özelliğinin karşı tarafa gitmediğini ya da çalışmadığını dile getirmektedir. Yaşanan aksaklığa sebebiyet veren ayarların incelemesini kapsamlı bir şekilde incelemesini gerçekleştirdik. İncelemeler sonucunda gifin karşı tarafa neden ulaşmadığını ve gif özelliğini dm alanında nasıl gönderiminin yapılacağını kapsamlı bir şekilde sunuyor olacağız.

instagram gif gönderemiyorum gitmiyor

İnstagram gif gönderimi yapamıyorum, instagram gif çalışmıyor, instagram gif nasıl gönderebilirim, instagram mesajda gif gönderebilmek için ne yapmam gerekiyor, instagram gif karşı tarafa gitmiyor, instagram gif gönderiyorum ama karşı taraf gelmediğini dile getiriyor. İşte bu sıkıntıların yaşanmaması için oluşacak her türlü soruların nedenini ve çözümünü sunacağız. İlk olarak gif özelliğinin nasıl gönderiminin yapılacağını detaylandıracağız. Daha sonrasında siz gönderiyor olmanıza rağmen gitmeme ayrıntılarını inceleyeceğiz.

instagram gif çalışmıyor

İnstagram yeniliklerle birlikte kullanıcılarını kendine daha da bağlamaktadır. Özellikle dm alanına getirmiş olduğunu özelliklerle birlikte mesaj alanının daha aktif bir şekilde kullanılmasına öncelik vermektedir. Öncelikle birlikte kişiler artık mesaj olarak instagram uygulamasını daha fazla kullanmaktadır.

instagram gif gönderemiyorum gitmiyor, instagram gif gönderme, instagram gif gitmiyor, instagram gif çalışmıyor, instagram gif nasıl gönderilir, instagram gif yollama

  • Mesaj alanında karşı tarafa gif gönderebilmek için uygulama içerisine giriş gerçekleştiriyoruz.
  • Sohbet ettiğimiz kişinin üzerine gelerek mesaj alanına erişim sağlıyoruz.
  • Mesaj bölümüne girdikten sonra hemen alt tarafta (+) işareti göreceksiniz.
  • Bu işarete tıkladıktan sonra karşınıza seçenekler sunacaktır. Sunulan seçenekler içerisinde ‘’Gif’’ yazan alanına girişimizi gerçekleştiriyoruz.
  • Gif gönderimi sonrasında karşı tarafa gönderim işlemlerini sağlayabilirsiniz.
  • Olur da eğer gif karşı tarafa gitmezse internet bağlantısını kontrol etmeniz gerekiyor.
  • Bağlantılar kontrol edildikten sonra karşı tarafın cihazı bu özelliği kaldırmıyor olabilir.
  • Eğer kaldırıyorsa uygulamayı yenilemesini isteyebilirsiniz. Kaldırıp yeniden yükleme sağlayabilir.
  • Siz de sorun tek bir kişi de değilse uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyebilirsiniz.

instagram gif gönderemiyorum gitmiyor sorununa yönelik yaptığımız ayarlar bu şekilde çözüme kavuşacaktır. Olur da aklınıza takılan bir yer olursa bize yorumda belirtebilirsiniz.

İsterseniz sizin için hazırladığımız Facebook grubumdaki birini çıkaramıyorum yazımıza bakabilirsiniz.

instagram gif gönderemiyorum gitmiyor, instagram gif gönderme, instagram gif gitmiyor, instagram gif çalışmıyor, instagram gif nasıl gönderilir, instagram gif yollamainstagram gif gönderemiyorum gitmiyor, instagram gif gönderme, instagram gif gitmiyor, instagram gif çalışmıyor, instagram gif nasıl gönderilir, instagram gif yollama

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here