Paylaş

Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram geçmiş yorumları bulma ve görme ayarlarınız için hangi yolları takip edeceğinizi ele aldık.

İnstagram uygulaması hakkında merak ettiğiniz ve yaşadığınız sorunların tamamına dair bilgileri web sitemizde bulmanız mümkündür. Lakin uzun zamandır tarafımıza gelen bilgilerde geçmiş yorumların nasıl bulunabileceğine yönelik sorularınız bulunmaktadır. Bunun üzerine kısa bir araştırma sağlamış bulunuyoruz. instagram geçmiş yorumları bulma ve görme istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Atmış olduğunuz beğenilerin ya da takip isteklerinin tamamını nerede bulacağını daha öncesinde sizlere bildirmiştik. Ancak o yazılar sonrasında yorumlara dair de sizden bilgi gelince konuyu araştırmış bulunuyoruz. Şimdi aşağıda bu bilgilere nasıl ulaşacağınızı ayrıntılı şekilde bakacağız.

instagram geçmiş yorumları bulma ve görme

instagram geçmiş yorumları bulma ve görme

instagram geçmiş yorumları bulma yöntemi için öncelikle bilgisayar kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bilgisayarınızı bulduktan sonra tarayıcınızı açarak tarayıcınızdan instagram uygulamanıza girmelisiniz. İnstagrama giriş yaptığınızda ise https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/download/request/ linkin üzerine tıklamanız yeterlidir.

Açılan sayfa da ‘’İnstagram’da paylaştıklarının bir kopyasını al’’ butonunu göreceksiniz. İleri diyerek işlemlerinize devam etmeniz gerekiyor. Verilerin sizin mail adresinize ulaşımının 48 Saat içerisinde yapılacağı bilgilendirilse dahi genel ortalama 5 Dakikaya ulaştırılmaktadır.

Ardından mail adresinize gelen linke tıklayıp verilerinizi bilgisayarınıza indirin. Gelen dokümanlar içerisinde Comments.json dosyasının üzerine gelip sağ tıklayıp notepad programı ile çalıştırın diyebilirsiniz.

Ayarlar sonrasında gelen ekranda hesabınız içerisinde yapmış olduğunuz geçmişten bu zamana kadar olan tüm yorumlarınızı bulabileceksiniz. Verilerin kontrollerini 4 gün süre boyunca aynı link üzerinden ilerletebilirsiniz. Lakin dosya açılımında sorun olursa aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

instagram geçmiş yorumları görme

instagram geçmiş yorumları görme işlemlerinizi belirttiğimiz şekilde yapıyor olmanıza karşı bilgisayarınıza inmiyor ise internet bağlantınızda bir sorun vardır. Bağlantılarınızı gözden geçirdikten sonra tekrar aynı işlemleri devreye alabilirsiniz. Yine olmaz ise bilgisayarınızda kullanmış olduğunuz antivirüs programını devre dışı bırakarak verilerin indirilmesini sağlayabilirsiniz.

İnstagram hakkında sormak ya da konu ile ilgili eklemek istediğiniz farklı bir yer olursa bize bunu yorumdan ulaştırabilirsiniz. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur. İyi gezintiler ve sağlıklı güzel günler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here