instagram fotoğraflarımı facebook’ta paylaşamıyorum böyle bir durumda nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini detaylıca ele alacağız. İnstagram facebook bağlantısı kurma, instagram fotoğrafları ya da videoları facebook’ta gözükmüyor ise haberimizi incelemeniz yeterli olacaktır.

Sosyal medyanın en büyük ağlarından biri olan Facebook uygulaması yavaş yavaş krallığını instagram uygulamasına bırakmaktadır. Yine popüler bir ağ olan Facebook hesabına genel olarak ikinci adımda giriş gerçekleştirilmektedir. Yani şuan teknolojinin bize verdiği imkanlar sayesinde her bir cep telefonu fotoğraf makinesi özelliğini tutmaktadır. Durum böyleyken kullanıcılar daha fazla resim çekilip, video atmaktadır. Bu da dünyaca ün yapmış video ve resim paylaşım platformu olarak bilinen instagram’ı bir adım daha öne çıkarmaktadır. Ancak bazı anlarda yaptığımız paylaşımları Facebook uygulamasında da paylaşım sağlamak isteriz. Bu durumda hem instagram hesabına girip, hemde Facebook hesabına girerek paylaşım yapmaktan sıkıldıysanız. Tek bir paylaşım ile her iki sosyal medya ağında da resminizi ya da videonuzu paylaşımını gerçekleştirebilirsiniz.

instagram fotoğraflarımı facebook’ta paylaşamıyorum

instagram facebook bağlantısı kurma, instagram videolarım facebookta gözükmüyor, instagram resimlerim facebookta gözükmüyor, bağlantılı hesap, instagram hesabını facebooka bağlama, iki sosyal medya arasında bağlantının nasıl kurulacağını işlem ayarları için yapılması gerekenleri, daha sonrasında problem olup olmamasıyla alakalı tüm detayları aşağıda sizlerin huzuruna sunacağız.

İnstagram videolarım facebookta gözükmüyor

İnstagram hesabınızda bir resim ya da video paylaşımının aynı zamanda Facebook uygulamasında da yayınlanması için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini haberimizde detaylandıracağız.

Öncelikle işlem adımlarını sizlere tek tek sağlayacağız. Bu adımları sağladıktan sonra herhangi bir problem kalacağını zannetmiyorum.

  • İlk olarak instagram uygulamasına giriş işlemi gerçekleştirerek ”Profilimizin” olduğu ekrana geliyoruz.
  • Profil ekranına geldikten sonra buradan da ”Ayarlar” bölümüne giriş sağlıyoruz.
  • Karşımıza bir çok seçenek olan bir alan gelecektir. Bu seçenekler içerisinden ”Bağlantılı hesaplar” bölümüne giriş işlemi sağlıyoruz.
  • Bağlantılı hesaplar alanına giriş yaptıktan sonra burada bir çok sosyal medya bağlantısı göreceksiniz.
  • Sizler Facebook hesabına bağlantı kurmak istediğiniz için bu onu seçmeniz halinde bundan sonraki paylaşımlarınız otomatik olarak Facebook uygulamasında paylaşılacaktır.

İnstagram facebook bağlantısı kurma

İnstagram facebook bağlantısı ile ilgili işlem ayarlarını yukarıdaki anlattığımız şekilde adım adım yaptıktan sonra sorun kalmadan kurabilirsiniz. Bir problem olması halinde bunu yorum alanında belirtebilirsiniz.

instagram fotoğraflarımı facebook’ta paylaşamıyorum ile alakalı olarak aklınıza soru işaretlerine çözüm sunmuş bulunmaktayız. Umarım faydasını görürsünüz. İyi gezintiler dilerim.

instagram fotoğraflarımı facebook'ta paylaşamıyorum, instagram facebook bağlantısı kurma, instagram videolarım facebookta gözükmüyor, instagram resimlerim facebookta gözükmüyor, bağlantılı hesap, instagram hesabını facebooka bağlama

instagram fotoğraflarımı facebook'ta paylaşamıyorum, instagram facebook bağlantısı kurma, instagram videolarım facebookta gözükmüyor, instagram resimlerim facebookta gözükmüyor, bağlantılı hesap, instagram hesabını facebooka bağlama

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz