Paylaş

instagram fotoğrafları beğenemiyorum olmuyor. İnstagram resim beğeni çalışmıyor ise ve hata alıyorsanız konu için hangi yöntemlerin gerekli olduğuna bakalım.

Günlük yaşantımız da çektiğimiz videoları ya da fotoğrafları instagram’da paylaşımını sağlamaktayız. Yapılan bu gönderiler instagram’ın ”Keşfet ve akış” alanlarından bu paylaşımlar gözükmektedir. Gönderilen görsellerin beğenilmesi durumunda karşı tarafa sizin yaptığınız beğeni gitmektedir. Siz hangi arkadaşınızın gönderisini beğenirseniz o da yarın sizin resim ve videolarınızı beğenecektir. Bu aşama da sizin beğenilerde yaşadığınız sorun sonrasında arkadaşlarınız artık kendisinin gönderilerini beğenmediğiniz için o da sizin gönderileri beğenmeyecektir. İnstagram hesaplarında beğeni oldukça önem arz etmektedir. Hem gönderileri en üste çıkarmaya yarayacak hem de başkaları tarafından isminiz haliyle gözükecektir. Durum böyle iken bazı kullanıcılar beğeni adımında sorunlarla karşılaştıkları için bu durumda nelerin gerekli olduğuna birlikte bakacağız.

instagram fotoğrafları beğenemiyorum olmuyor

instagram resimleri beğenemiyorum, instagram fotoğrafları beğenemiyorum, instagram beğeni engeli mi aldım, instagram beğeni sorunu yaşıyorum, instagram resim neden beğenilmiyor, instagram fotoğraf neden beğenemiyorum. Keşfet alanında gezinti sağladığınız sırada ya da akış kısmında arkadaşlarımızın yaptıkları paylaşımların beğenilmesi karşı tarafı da memnun etmektedir. Lakin sizin bu alanda yaşanan sıkıntı sadece sizi strese sokacaktır. Biz de bu stresi yaşamamanız için kontrollerimizi derinleştirdik.

instagram resim beğenemiyorum

İnstagram hesaplarında var olan sıkıntıların giderilmesi için sürekli yazılarımızı kaleme alıyoruz. Sizlerden gelen istekler doğrultusunda bu alanda ki sorunları en aza indirmek bizim tek gayemizdir. O yüzden sizlerinde yaşadığı sıkıntılar için bizlerle yorum alanında farklı sorunlarınızı iletmeniz yeterli olacaktır. Bu aşama da son dönemlerde meydana gelen fotoğraf beğenememe sorunu için nelerin gerekli olduğuna bakalım.

instagram fotoğrafları beğenemiyorum olmuyor,instagram beğeni çalışmıyor, instagram resim beğenemiyorum, instagram foto beğenemiyorum, instagram beğeni engeli, instagram beğeni sorunu

  1. Gezinti sırasında hoşumuza giden bir resmin beğenilmesi sırasında üzerine gelip iki kez üst üste tıkladığımız ”İşlem engellendi” uyarısı alınmaktadır.
  2. Bu işlem engellendi. Lütfen daha sonra tekrar dene. Topluluğumuzu korumak için bazı içerikleri ve işlemleri kısıtlıyoruz. Hata yaptığımızı düşünüyorsan bize bildir.” Hatası gelmektedir. Böyle bir bilgi gelir ise ”Sorun bildir” demeniz yeterliliğini koruyacaktır.
  3. Yok siz beğeni yapıyor bu beğeni sonradan kaldırılıyorsa bu kez kendi profil ekranınızdan ”Sorun bildir” yapmalısınız.
  4. Bunun dışında 24 saat dilimini beklemelisiniz. Bir özelliği fazla kullandığınızda size kısıtlama gelir. Ve bu kısıtlama sonrasında beğeniler artık yerini geri plana bırakır.
  5. Haricinde telefonunuzdan uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek cihazı bir kapatıp açalım. Tekrar deneme sağlayalım aynı hata alırsanız bu durumda yapmanız gereken işlem 24 saat herhangi bir gönderi beğenmemek olacaktır.

instagram fotoğrafları beğenemiyorum olmuyor problemi için sorun noktasında yapılması gerekenleri detaylıca huzurunuza sunduk.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here