instagram fotoğraflar kaybolmasın gitmesin. İnstagram mesaj alanında gönderilen resmin kaybolmaması için nelerin gerekli olduğunu inceleyelim.

İnstagram kullanıcıları dm alanından gelen anlık resimlerin hemen kaybolduğunu belirtmektedir. Resimler anlık olacak şekilde kaybolduğu için buna nasıl bir önlem alınacağı ise ister istemez merak etmektedir. Normalde zaten buna önlem yine resmi paylaştığınız alanda çok öncesinden alınmış durumdadır. Anlık bir resim gönderimin de siz sohbette tut diyerek işaretleyip gönderirseniz resme baktıktan sonra resim gitmeyecektir. Ama bir çok kullanıcı zaten bu özelliğin varlığından haberdar olmasına rağmen resimlerin tek sefer bakıldıktan sonra silinmesini istemektedir. Peki gönderilen fotoğrafın mesaj bölümünde kaybolmaması için ne gibi önlemler alabilirsiniz. Öncelikle bu sizin elinizde olan bir şey değil. Tamamen karşı tarafın elinde olan bir şeydir. Karşı taraf size gönderilen resmin kaybolmasını istiyorsa bir kere görüntüle seçerek anlık mesaj gönderimini gerçekleştirmektedir. Nelerin yapılmasını isteyebileceğinizi ise yazımızda kapsamlı bir şekilde sunumunu gerçekleştireceğiz.

instagram fotoğraflar kaybolmasın gitmesin

İnstagram resimler mesajda kaybolmasın, instagram dm de fotoğraflar gitmesin, instagram mesajda gönderilen resimler kayboluyor, instagram mesajda gönderilen resimler gidiyor, instagram dm alanında bana gelen mesajların kaybolma nedeni nedir. İnstagram üzerinde mesajlaşan kullanıcı sayısı her geçen gün artmış olduğundan ötürü bu alana getirilen yeniliklerde fazlalaşmaktadır. Her gelen güncelleme de dm alanına da farklı bir yeniliğin eklendiğini belirtmekte fayda bulunmaktadır.

instagram resimler kaybolmasın

İnstagram hesabında size mesaj gönderilen fotoğrafın bir kere bakıldıktan sonra silinmesinin nedeni karşı tarafın o fotoğrafın bir kere görüntülemeyi seçmesiyle alakalıdır. Bunun sizinle uzaktan yakından herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır.

instagram fotoğraflar kaybolmasın gitmesin, instagram resimler kaybolmasın, instagram resimler gidiyor, instagram mesajda resim kaybolmasın, instagram mesajda fotolar gitmesin, instagram dm de resimler kaybolmasın

Haliyle mesajlaştığınız kişiden bir resim istediğiniz de o resmi anlık olarak istiyorsanız kişiye bu durumu belirtmelisiniz. Resmi bir kere görüntüle işaretli olarak gönderme diye. Ama başka türlü nasıl göndereceğini bilmiyorsa aşağıdaki gibi tarif edebilirsiniz.

  • İlk olarak uygulamanın içerisine girdikten sonra mesajlaşma alanına geliyor.
  • Mesajlaşma bölümünde sol tarafta bulunan kamera ikonuna tıkladıktan sonra resmi çektiği andan itibaren hemen göndermesin alttaki seçenekler içerisinde ‘’Sohbette tut’’ seçeneğini göreceksiniz.
  • Sohbette tut olarak resmi gönderirse artık o resim geldiğinde görüntüleme ne kadar olursa olsun kaybolmayacaktır.

instagram fotoğraflar kaybolmasın gitmesin istiyorsanız yapılan ayarları işleme aldıktan sonra sorunsuz bir şekilde işlem aşamalarını sağlayabilirsiniz. İsterseniz sizin için hazırlamış olduğumuz Youtube siyah ekran gözükmesin çıkmasın yazımızı inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz