Merhaba arkadaşlar, yayına vermiş olduğumuz bu yazımızda instagram fotoğraf ve video indirme işlemlerinizi nasıl sağlayacağınızı ayrıntılı bir şekilde paylaşacağız.

Fotoğraf ve videolarınızın paylaşımını sağlamış olduğunuz instagram uygulamasındaki resim ve video görsellerini telefonunuza yada bilgisayarınıza indirmek isteyebilirsiniz. Normal koşullarda bu alanda çok fazla araştırma sağlandığını dile getirebiliriz. Bizde kaleme aldığımız bu yazımızda instagram fotoğraf ve video indirme işlemlerini hangi alandan sağlayacağınızı konu aldık.

İnstagram uygulamasında yüklemiş olduğunuz resimlerin ilerleyen dönemlerde bilgisayarınızda veya telefonunuzda olmasını isteyebilirsiniz. Bu sizin en tabi hakkınızdır. Lakin şuanda uygulamada böyle bir buton aktif edilmiş değil. Dolayısıyla ücretsiz olacak şekilde video ve fotoğraflarınızı nasıl indireceğinize birlikte bakacağız.

instagram fotoğraf ve video indirme

instagram fotoğraf indirme

instagram fotoğraf indirme işlemleriniz için uygulamada böyle bir buton olmadığını sizinle paylaşmıştık. Dolayısıyla ilgili görsellerin sizin galerinizde ya da bilgisayarınızda durabilmesi için nereye giriş sağlamanız gerektiğini araştırdık.

İşlemler için https://instavideosdownloader.com/ bu alana girmeniz durumunda Instagram Photo Downloader alanına dokunun. Ve ardından instagram fotoğrafınızın URL alanını ilgili arama bölümüne giriş gerçekleştirin.

İndir demenizle birlikte indirme işlemleri sağlanmış olacaktır. Ardından bilgisayarınıza yüklemiş olduğunuz fotoğrafı telefonunuza da çok rahat bir şekilde aktarabilirsiniz. Bu ayarı işleme koyduktan sonra bir de video indirmek istiyorsanız onunla ilgili işlemi de yine aynı ekran üzerinden devam ettirebilirsiniz.

Üst tarafta bulunan Instagram Video Downloader butonuna tıklayıp video URL arama bölümüne ekleyip indir demeniz yeterlidir. İnstagram için video ve fotoğraf indirmelerini bu şekilde sağlayabilirsiniz.

instagram video indirme

instagram fotoğraf ve video indirme

instagram video indirme ayarları için yukarıdaki adımları sağlamanız yeterlidir. Bu aşamalar sonucunda indirme başarısız derse internet bağlantınızı gözden geçirin. Bağlantılarınızı gözden geçirdiğinizde hala daha sorun devam ediyorsa bilgisayarınızı kapatıp açın. Ve ardından başka bir tarayıcı varsa o tarayıcı üzerinden bağlantı kurmayı deneyin.

Bunların tamamını yaptığınızda çok bundan sonraki süreçte çok rahat bir şekilde indirme işlemlerinizi sağlayabilirsiniz. Olur da indirmeler esnasında farklı sorunlarla karşı karşıya kalınırsa bize bunu yorum alanından ulaştırabilirsiniz. Eklemek ya da sormak istediklerinizi de aynı şekilde bizlere yorumdan bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz