instagram fotoğraf paylaşılamıyor yüklenmiyor. İnstagram’da resim yükleme sırasında karşımıza gelen hatalarla ilgili olarak nelerin yapılması gerektiğini anlatacağız.

Hayatımızın önemli anlarını her zaman anı olarak fotoğraflar ya da videoya alırız. Günümüz çağında ise bu durum her gün yaşanmaktadır. Sürekli gelişen teknoloji ile birlikte sosyal medya alanında da bir çok uygulama hayatımızdaki yerini almış durumdadır. Bu uygulamalar içerisinde en çok tercih edilen platformlar arasında da instagram uygulaması yer almaktadır. Resim ve video paylaşım uygulaması instagram hesabında her an resim çekilip hikaye alanına ya da normal şekilde paylaşım yapan bir çok kullanıcı bulunmaktadır. Tabi bunlara zamanla biz de ayak uydurmak için videolar ve fotoğraflar çekerek paylaşımları sağlamaktayız. Fakat son dönemler de instagram kullanıcıları fotoğraf paylaşımları sırasında ”Fotoğraf paylaşılamıyor” diye hatalarla karşı karşıya kaldığını dile getirmektedirler. Alınan hata sonrasında ”Üzgünüz, ancak fotoğrafın paylaşılırken bir sorun oluştu. Lütfen tekrar dene.” diye bir bilgilendirme gelmektedir. Gelen bilgilendirme neticesinde sorun nasıl giderilecek bunun çözümünü sizler için hazırlamış bulunuyoruz.

instagram fotoğraf paylaşılamıyor yüklenmiyor

instagram resim paylaşamıyorum, instagram foto paylaşamıyorum, instagram fotoğraf paylaşılamıyor, foto paylaşılmıyor, instagram foto neden paylaşılmıyor?, instagram fotoğraf yüklenirken bir hata oluştu. Hesabımızda takipçilerimiz için çekmiş olduğumuz özel bir karenin paylaşımı için işlem sağladığımız sırada aldığımız hata sonrasında problemin hangi şartlar altında giderileceğine değineceğiz. Bu sayede karşı karşıya kaldığımız sorunda anında çözüme kavuşmuş olacaktır.

instagram resim paylaşılamıyor

Galeri de var olan eski bir resminizi ya da yeni çekmiş olduğunuz bir kareyi paylaşmak için instagram hesabınıza giriş yaptınız. Ve hesap içerisinde resim yükleme sırasında karşınıza ”Fotoğraf paylaşılamıyor” ”Üzgünüz, ancak fotoğrafın paylaşılırken bir sorun oluştu. Lütfen tekrar dene.” şeklinde bir uyarı mesajı alıyorsanız bununla ilgili olarak nelere dikkat edilmesi gerektiğine birlikte bakacağız.

instagram fotoğraf paylaşılamıyor yüklenmiyor, instagram resim paylaşılamıyor, instagram fotoğraf paylaşılamıyor, instagram fotoğraf paylaşamıyorum, instagram foto paylaşılmıyor, instagram resim yüklenmiyor

  • Öncelikle resim ya da video paylaşımı sırasında internet bağlantınızın kalitesi yüksek olmalıdır.
  • Bundan dolayı mobilden bağlanıyorsanız wifi üzerinden, wifi den bağlanıyorsanız mobil ağdan bağlantı kurarak yeniden deneme sağlanması gereklidir.
  • Sağlanan bu işlem sonrasında instagram uygulamasını telefonunuzdan kaldırarak yeniden yükleme yapmayı deneyelim.
  • Haricinde telefonu kapatıp tekrar açarak fotoğrafı tekrar paylaşmak için işlem sağlayalım.
  • Gerçekleştirilen bu işlem ayarları sonrasında hala daha sorun devam ederse bu durumda başka bir telefondan kendi hesabınıza girerek fotoğraf paylaşımı sağlamayı deneyin.
  • Fotoğrafın instagram’ın koşullarına uygun olup olmadığını denemek amacıyla farklı bir fotoğraf paylaşımını yapmayı deneyelim.
  • Tüm bu sağlanan işlem müdahaleleri sonrasında hala daha sorun giderilmiyorsa bu durumda ”Sorun bildirisi” gerçekleştirerek durumu instagram yetkililerine iletmeniz halinde işlem ayarları neticesinde instagram yetkililerinin size geri dönüş sağlamasını beklememiz gerekiyor.

Bu aşama da instagram fotoğraf paylaşılamıyor yüklenmiyor aklınıza gelen farklı bir soru işareti var ise bunu bizimle yorum alanında paylaşmanız yeterli olacaktır.

 

Önceki İçerikFacebook silinirse bilgilerim gider mi
Sonraki İçerikiphone klavye gözükmüyor cıkmıyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here