Değerli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda instagram fotoğraf kabini bende yok ve çıkmıyor diyenlere özel bilgileri aktaracağız.

İnstagram hikayelerinde gezinti yaptığınız esnada arkadaşlarınızın hikayelerinde çeşitli paylaşımlar görebilirsiniz. Bunlardan birisi de bir hikayeye üst üste fotoğraf karelerinin aynı bölmede yer almasıdır. İlgili ayarı fotoğraf kabini özelliği sayesinde sağlamaktadır. Ancak siz instagram fotoğraf kabini bende yok ve çıkmıyor diyorsanız üzülmenize ve surat asmanıza gerek yok.

  • Belirtilen ayarları devreye koymanızla birlikte sorununuzu gidermiş ve özellikten yararlanmış olacaksınız.
  • Hesabınıza gelmeme nedenine ve çözüm yöntemlerinin neler olduğuna birlikte göz gezdireceğiz.

instagram fotoğraf kabini bende yok ve çıkmıyor

instagram fotoğraf kabini bende yok

instagram fotoğraf kabini bende yok diyorsanız eğer bunun nedeni gelen güncellemenin hesabınıza dahil edilmemiş olmasından ya da güncellemelerinizi yapmamış olmanızdan kaynaklanmaktadır. Dolayısıyla böyle bir durumda yapılması gereken ilk kontrol güncellemelerinizi işleme almanız olacaktır.

Uygulama işlemlerinizin devreye girilebilmesi için öncelikle uygulamanızı telefonunuzdan kaldırıp yeniden yükleme yapmanız gerekmektedir. Tabi bu işlemi sağlarken de şifre bilgilerine sahip olmalısınız yoksa yükleme sonrasında hesabınıza geri giremeyebilirsiniz.

Siz instagramı kaldırıp yeniden yüklediğinizde en son sürüm ile birlikte yüklemesi gerçekleştirilecektir. Yapılacak ayarlar neticesinde fotoğraf kabini hikayeler bölmesine gelmiş olması lazımdır. Ancak siz ekle bölümünden hikaye alanına geldiğinizde sol bölmede böyle bir özelliği hala daha göremiyorsanız muhtemelen daha öncesinde alınan bir kısıtlamadan dolayı olabilir. Haliyle bu durumun bildirgesini de instagram yöneticilerine sorun bildir üzerinden dile getirmelisiniz.

instagram fotoğraf kabini çıkmıyor problemini sorun bildir üzerinden instagrama iletilebilmesi için öncelikle profil ekranına geliyorsunuz. Oradan da sağ üst bölümündeki ayar sekmesine tıklayıp gelen ekrandan ‘’Ayarlar’’ kısmına girerek oradan da ‘’Yardım’’ bölmesine tıklayınız.

Bahsedilen ayarlarınızı işleme almanızla birlikte ‘’Sorun bildir’’ seçeneğine tıklayıp sorununuzu ilgili yöneticilere bildirmelisiniz. Var olan ayarlarınızı devreye koymanızla birlikte sorun giderilmiş ve çözüm sağlanmış olacaktır.

Artık problemin instagram yöneticileri tarafından çözümlenmesini beklemelisiniz. İnstagram hakkında takıldığınız ayrı bir yer olur ise bize bunu yorumdan dile getirebilirsiniz. Bahsettiğimiz ayarlar umarım sizin için yararlı olmuştur. Bir sonraki konularımızda görüşmek dileğiyle sağlıcakla kalınız.

instagram fotoğraf kabini bende yok ve çıkmıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz