instagram etiketlendiğim fotoğraflar gözükmüyor ise bu durumda artık üzülmenize gerek bulunmamaktadır. Arkadaşlarınızın instagram hesabında sizi etiketlemesine rağmen bu resimler açılmıyor ya da çıkmıyorsa sorunun ne olduğu ve çözümü haberimizde yer almaktadır.

Tüm sosyal medya hesaplarında olduğu gibi instagram uygulamasında da etiketleme özelliği tüm kullanıcılar tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Ancak bazı kullanıcılar etiketlendiği fotoğrafların gözükmediğini, bu fotoğrafların gözükmeme sebeplerinin neler olduğunu merak etmektedirler. Haliyle sorunun giderilebilmesi ve aklınıza takılan bu soruların yanıt bulabilmesi için ilgili incelemeleri sizler adına sağlamış bulunmaktayız. Yapılacak olan kontroller ve ayarlar sonrasında artık instagram hesabında etiketlemesi olan resmin fotoğraflarını görünmeme sebebini öğrenebilirsiniz. Öncelikle ilk olarak bakmanız gereken nokta şu etiketleme sağlayan kişi sizi engellemiş mi ? ya da hesabını dondurmuş mu?

instagram etiketlendiğim fotoğraflar gözükmüyor

instagram etiketlendiğim resimler çıkmıyor, etiketlendiğim fotoğraf çıkmıyor, instagram etiketlendiğin fotoğrafları bulma, instagram etiket ayarları, instagram etiketleme açılmıyor diyorsanız ve bunu da kafanıza takıyorsanız artık sıkıntı yapmanıza gerek bulunmamaktadır. Sorunun neyle alakalı olduğunu, problemin çözümü için neler yapmanız gerektiğini aşağıda sizlere bilgilendireceğiz.

İnstagram etiketlendiğim resimler çıkmıyor

İnstagram uygulamasında sizi takip eden bir arkadaşınız, sevdiğiniz, eşiniz ve dostunuzun sizi kendi hesabında etiketlemesi durumunda bu etiketleme sizin profil erkanında da gözükmektedir. Bu resmin nereden gözüktüğünü bilmiyorsanız onu da ele alacağız.

Konumuzun ana başlığı olan etiketlenen fotoğraf gözükmüyor sorunu için öncelikle şöyle bir durum ile karşı karşıyasınız.

  • Eğer sizi etiketleyen kişi sizi takipten çıkarıp engelleme sağladıysa,
  • Ya da daha sonrasında siz fark etmeden o kişi etiketleme yaptığı bu resmin kaldırımını sağladıysa,
  • Ya da sizlerin internet veri bağlantısında sorun var bu resmin görünmesine sebebiyet vermektedir.

İnstagram Etiketlendiğin Fotoğrafları Bulma

Etiketleme ile ilgili yapılan paylaşım karşı tarafın sorumluluğunda olan bir durum olmasından ötürü bu durum da sizlerin yapması gereken bir işlem söz konusu değildir. Etiketlemeyi yapan kişi sizi engellemesi ya da fotoğrafı kaldırması halinde o resmin görünmesini de sağlayamazsınız.

  • İnstagram hesabında etiketlendiğin fotoğrafları bulmak istiyorsanız bunun için öncelikle hesabınıza giriş yapıyorsunuz.
  • Hesaba giriş işlemi sağladıktan sonra,

instagram etiketlendiğim fotoğraflar gözükmüyor, instagram etiketlendiğim resimler çıkmıyor, etiketlendiğim fotoğraf çıkmıyor, instagram etiketlendiğin fotoğrafları bulma, instagram etiket ayarları, instagram etiketleme açılmıyor

  • Resimde gördüğümüz alana tıklıyoruz. Buraya tıkladıktan sonra kimlerin sizleri etiketleme yaptığınızı görebilirsiniz.
  • Eğer profilinizi herkese açık ise sizi takip etmeyen kişilerde bu etiketlemeyi görebilirler.

İnstagram etiketleme ayarları ile ilgili işlem adımları için karşılaşılan sorunları ele aldık. Aklınıza takılan farklı problemleri yorum alanında bizlere paylaşabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Merhaba ben instagramda urun satisi yapiyorum. Beni etiketleyen musterilerimin paylasimlarinin bildirimi gelmiyor. Eger ben onlari takip ediyorsam bildirim geliyor. Etmiyorsam hic bir sekilde etiketlendigimi anlamiyorum. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz