Paylaş

instagram etiketlediğim kişi gözükmüyor cıkmıyor. İnstagram’da etiket çalışmıyor diyen kişiler için yaptığımız incelemeler sonrasında çözüm haberimizde.

Takipçi sistemi üzerine kurulu instagram uygulamasında etiketlemenin de önemi bu konuda oldukça fazladır. Eğer takipçisinin bol olduğu birisi sizi kendi hikayesinde ya da yaptığı bir paylaşımda etiketleme yaparsa bu durumda onun takipçilerinden sizleri takip eden bir çok kişi olacaktır. Tabi etiketleme sistemi sadece takipçi artması için kullanılan bir özellik değildir. Gerçek hayatta arkadaş olduğumuz bir arkadaşımızla beraber çekildiğimiz resim sonrasında onu instagram’da paylaşmamız durumunda hoşunuza gitmektedir. Bu durum karşılıklı olduğu için kendi instagram hesabında bir arkadaşımızı paylaşım sağladığımız bir resme etiketleme yapabiliriz. Ya da bir video paylaşımında etiketleme yapabiliriz. Ancak tarafımıza gelen bilgilendirmeler de ise kullanıcıların etiketleme yaptıkları sırada etiketlemiş oldukları kişilerin etiketleme de gözükmediği dile getirilmektedir. Konuya neden olan araştırmalarımızı detaylıca yaptıktan sonra çözüm için hangi aşamaların gerekli olduğuna birlikte bakacağız.

instagram etiketlediğim kişi gözükmüyor cıkmıyor

instagram etiket çalışmıyor, instagram etiketleme gözükmüyor, instagram etiketlediğim bir arkadaşım etikette gözükmüyor, instagram etiketim neden çıkmıyor, instagram etiketim gelmiyor, instagram etiket sorunu nasıl giderilir, instagram etiket sorunu. İnstagram’da etiketleme işlemleri ile alakalı olarak bir arkadaşımızı fotoğrafa etiketleme yapmamıza rağmen etiket alanında gözükmemesinin temelinde yatan nedenlere bakacağız. Bu yaptığımız işlem ayarı sonrasında sorun giderilmiş olacaktır.

instagram etiketleme çalışmıyor

Günlük yaşantımız da samimi olduğumuz birini sosyal medya hesabında yapılan bir paylaşıma etiketleme o kişiyle aranızdaki bağı bir nevi sıkı hale getirmektedir. Yalnız siz etiketleme yapmak istemenize rağmen eklediğiniz kişinin etiket alanında göremediğiniz taktirde bu durumun ne ile alakalı olduğuna gelin birlikte bakalım.

instagram etiketlediğim kişi gözükmüyor cıkmıyor, instagram etiketlediğim gözükmüyor, instagram etiketlediğim çıkmıyor, instagram etiketlediğim gelmiyor, instagram etiketlediğim yok, instagram etiketleme çalışmıyor

  1. Öncelikle siz kişiyi etiketleme aşamasında sorun yaşamadınız.
  2. Ancak resim paylaşımı sağladıktan sonra o kişinin orada olmadığını görüyorsanız,
  3. Bu durumda karşı taraf sizin o paylaşım sağlamış olduğunuz ”Bulunduğu fotoğraf” alanına gelerek isme tıklarsa,
  4. Beni gönderiden kaldır demiş olabilir. Eğer böyle dediyse gönderide gözükmez.
  5. Sizin etiketleme alanında bunu dememiş daha önce demişse de yeni etiketlemeler de bu sorun baş gösterecektir.
  6. Tüm bunların neticesin de eğer böyle bir işlem yapılmamışsa uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayalım.
  7. Ardından telefonu kapatıp tekrardan açılımını sağlıyoruz.
  8. Tekrar giriş yaparak yeniden etiketleme işlemi sağlamanız gereklidir.

instagram etiketlediğim kişi gözükmüyor cıkmıyor gerçekleştirilen işlemler sonrasında sorun çözüme kavuşmuş olacaktır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here