Paylaş

instagram etiketi kaldıramıyorum kalkmıyor. İnstagram hesabında arkadaşlarımızın bizler için yaptıkları etiketlerden çıkmak için yapılması gerekenleri anlatacağız.

Hesaplarımızda gezinti sağladığımız esna da bir anda başka bir arkadaşımız bizi yapmış olduğu gönderiye etiketleme sağlayabilmektedir. Yapmış olduğu bu etiket sonrasında onun hesabında sizi görenler sürekli takip ya da mesaj gönderiminde bulunabilir. Tabi instagram uygulamasında etiket sistemi en çok kullanılan uygulamadır. Yapılan resimlerin üzerine, hikayelerde ya da paylaşımlarda bu etiketleme faal olacak şekilde kullanılmaktadır. Fakat bazı kullanıcılar eskiden etiketlenmiş olduğu bu etiket alanından çıkmak istemektedirler. İsimlerinin başka bir takipçisi tarafından görünmesini istemeyenler için nelerin yapılması gerektiğini, hangi adımların izlenmesi gerektiğini detaylandıracağız. Birlikte yapacağımız işlemler neticesinde ”Beni gönderiden kaldır” diyerek etiketlenmiş olduğumuz gönderi alanından artık kurtulmuş olacaksınız. Bunun nasıl yapılacağına artık başlayalım.

instagram etiketi kaldıramıyorum kalkmıyor

instagram başkasının gönderisinden çıkma, instagram gönderinden çıkma, instagram etiketten ayrılma, instagram etiketlenen resimden çıkma, instagram etiketi kaldırmak istiyorum, instagram etiketi nasıl kalkar?, instagram etiketten kurtulmak istiyorum. İnstagram’da hikaye alanında ya da normal resimde yapılan paylaşımdan kurtulmak adına yapılması gereken işlem ayarlarını araştırdık. Bu sayede birlikte yapacağımız ayarlar sonrasında etiketlenmiş olduğumuz bir paylaşımdan çıkışımızı gerçekleştirebileceğiniz.

instagram etiketten çıkamıyorum

Günlük yaşantımız da samimi olduğumuz bir arkadaşımızla çekmiş olduğumuz resmi instagram’da paylaştığınız taktirde eminim onu da bu alanda etiketleme yapıyorsunuzdur. Siz nasıl ki arkadaşımızın hoşuna gitsin diye etiketleme yapıyorsanız aynı durum karşı taraf içinde geçerliliğini korumaktadır. Karşı tarafta bu etiketleme işlemini sağlayarak sizin dostluğunuzu pekiştirecektir.

instagram etiketi kaldıramıyorum kalkmıyor, etiket kalkmıyor, instagram etiketi kaldırma, instagram etiketi silme, beni gönderiden kaldır, instagram etiketten çıkamıyorum

Bazen de başka birilerinin bizleri etiketlemesi durumunda o karede isminizin yer almasını istememekteyiz. İşte bu durumda da izlenecek çözüm adımlarımız bellidir.

  1. Etiketi silebilmemiz için ilk olarak etiketleme sağlanan fotoğrafı buluyoruz.
  2. Daha sonrasında o alanda var olan kendi ismimizin üzerine gelip dokunuyoruz.
  3. Ardından karşımıza gelen ekranda ”Bulunduğun fotoğraf” adı altında bir seçenek yer alacaktır.
  4. Bunu profilimde göster ya da profilimde gizle seçeneklerini göreceksiniz.
  5. Bir de bu yazıların altında ”Diğer” seçeneği yer alacaktır. Diğer seçeneğine tıklamanız durumunda ”Beni gönderiden kaldır” bilgilendirmesi gelecektir.
  6. Buraya tıklamanız halinde artık gönderiden kalkmış olacaksınız.
  7. Karşı taraf bunu fark ettiğinde eminim oldukça üzülecektir. O yüzden bilgi vererek bu işlemi yapmanız daha makul olacaktır.

Böylelikle instagram etiketi kaldıramıyorum kalkmıyor sorununuz giderilmiş ve etiket kalkmış olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here