Paylaş

Merhaba arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda instagram etiket onayı istemesin gelmesin istiyorsanız bu ayarları nasıl kapatacağınızı konu aldık.

İnstagram uygulamanıza getirilen her bir yenilik kısa süre içerisinde tüm hesaplarda aktif duruma getirilmektedir. Bildiğiniz üzere artık etiketleme işlemlerinizi manuel olarak ayarlayıp onaylamayı kendinize bırakabiliyorsunuz. Şayet siz instagram etiket onayı istemesin gelmesin istiyorsanız bunun düzenlemelerini uygulama içerisinde yapmalısınız.

  • Birinin sizi etiketlemesi sonrasında uyarı bildirimi gelmesin direk olarak etiketleme yapabilsin istiyorsanız uygulamada bu işlemi nasıl kapalı duruma getireceğinize bakacağız.

instagram etiket onayı istemesin gelmesin

instagram etiket onayi kapatma

instagram etiket onayını kapatma işlemleri için yapmanız gereken ayarları tek tek sizlere sunacağız. Bu bağlamda sizden tek isteğimiz ise verdiğimiz bilgileri harfiyen işleme koymanız olacaktır. Ben hazırım diyorsanız o halde uygulamada nereye giriş yapmanız gerektiğine bakalım.

  • İnstagram uygulamasının ‘’Ayarlar’’ bölümünün nerede olduğunu artık biliyorsunuzdur.
  • Ayarlar alanına giriş gerçekleştirip oradan da ‘’Gizlilik’’ bölümüne giriş yapalım.

Karşınıza gelen ekranda var olan seçeneklerin içerisinde ‘’Etiketler’’ kısmına dokunun. Ve buraya girişinizi yaptığınızda ‘’Etiketleri manuel olarak ayarla’’ butonunun aktif durumda olduğunu göreceksiniz. Burayı sola kaydırıp pasif duruma getirin.

Yaptığınız bu işlem aşaması sonucunda artık instagram uygulamasında etkiket onayı gelmeyecektir. Ben bunları biliyorum ve yaptığımda hala daha etiket onayını bana sunuyor diyorsanız farklı yönden kontrollerinizi gerçekleştirelim.

instagram etiket onayı gelmesin

instagram etiket onayı gelmesin

instagram etiket onayı gelmesin sorunu bahsettiğimiz ayarlar sonrasında da gelmeye devam ediyorsa farklı bir problem yaşıyorsunuz demektir.

İşlemi yapmış olduğunuz esnada internet bağlantısı gitmiş olabilir. O yüzden internetinizi kontrol edip tekrar deneme gerçekleştirin. Bu olmaz ise uygulamanızı telefonunuzdan kaldırarak yeniden yüklemeyi deneyin.

Ayarların devreye girmemesi durumunu instagram yetkililerine sorun bildir üzerinden bildirmeniz halinde ilgili kontroller onlar tarafından yapılarak çözüm sağlanacaktır. Normal koşullarda arka planda çalışan uygulamalar uygulama içerisindeki ayarlarınıza etki etmez. Lakin her ihtimali göz önünde bulunduracağımızdan ötürü arkadaki uygulamalarınızı kaldırıp yeniden deneme sağlayın.

instagram sürekli etiket onayı geliyor ise bundan sonra gelmeyecektir. İnstagram uygulamanızda karşılaştığınız farklı problemlerinizi bize yorum kısmından bildirebilirsiniz. İyi gezintiler dileriz.

instagram etiket onayi istemesin gelmesin

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here