Paylaş

instagram engelli listesi gözükmüyor çıkmıyor. Hesabınızda engellenen kullanıcı listesi gelmiyor veya nerede olduğunu merak edenler için yazımızı hazırladık.

Normal hayatta olduğu gibi tüm sosyal medya hesaplarında da bizleri rahatsız eden kişiler bulunmaktadır. Bu kişileri hiç tereddüt etmeden engellemesini sağlamaktayız. Engellenen kullanıcılar artık sizin paylaşımlarınızı göremez ya da isimle aratma işlemi sağladığın da herhangi bir bilginize ulaşmaz. Tabi bu engel olayı sadece rahatsız edenler için kullanılmamaktadır. Bazen çok yakın olduğumuz bir arkadaşımıza günlük hayatta küsüp darılma sağlayabiliyoruz. Onunla konuşmadığımız için bir çok sosyal medya hesabından çıkararak engellemesini sağlayıp bizleri görmemesini sağlamaktayız. Engelleme işlemleri sonrasında normal hayatta bu kişiyle barıştıktan sonra haliyle sosyal medyadan da engeli kaldırmak istersiniz. İnstagram hesaplarında engeli tekrar geri kaldırmak isteyen kullanıcıları engelli listesini bulamadıklarını dile getirmektedir. Bu kısmın nerede olduğunu o alana geldikten sonra hala çıkmıyor ise hangi yolların izlenmesi gerektiğine birlikte bakacağız.

instagram engelli listesi gözükmüyor çıkmıyor

İnstagram engelli listesi gözükmüyor, instagram engelli listesi nerede, instagram engelli listesini bulamıyorum, instagram hesabımda engelli listesi butonu yok, instagram hesabında engelli listesini nasıl bulabilirim?. İnstagram uygulaması içerisinde engellenmiş olan bir kullanıcının engelini tekrar kaldırmak ya da o kişileri görebilmek için hesap içerisinde alan bulunmaktadır. Gireceğiniz bu alandan istediğiniz kişinin engelini kaldırarak kullanıma devam edebilirsiniz. Yalnız bizlere gelen bilgilendirmelerde kullanıcılarımızın instagram hesaplarında engelli listesini bulamadıklarına yönelik olduğu için sorunu gidereceğiz.

instagram engelli listesi nerede

Hızlı bir gelişimle kullanıcı kitlesi her geçen gün daha artmakta olan instagram’da kendini teknolojinin olduğu gibi ilerletmektedir. Bunu yaparken bazı alanlarında yer değişikliğine gitmektedir. Yer değişikliği ”Ayarlar” kısmına gelince kullanıcılar engelli kullanıcılar listesini de bulmakta zorluk çekmektedir. Biz de hem bu zorluğu gidermek hemde doğru yere girmenize rağmen karşımıza gelmeyen engelli listesi için yapılacak işlem müdahalelerini konu alacağız.

instagram engelli listesi gözükmüyor çıkmıyor, engelli listesi nerede, engelli listesi görünmüyor, instagram engelli listei yok, instagram engelli listesi nerede, instagram engelli listesi çıkmıyor

İşlemler için ilk olarak uygulamaya giriş gerçekleştirip daha sonrasında sağ üst alanda var olan üst üste üç çizgili bölüme tıklıyoruz. Tıklama işlemleriyle birlikte gelen ekranın alt tarafında ”Ayarlar” bölümünü göreceksiniz. Ayarlar bölümüne erişim işlemi sağlayarak karşımıza gelen ekranda ”Engellenen kullanıcılar” yazısını görmelisiniz. Buraya girdiğiniz de engellenen kişiler tarafınıza gelecektir.

 

Engellenen kullanıcılar yazısını göremiyor ya da buraya girdiğiniz de engellenen kişiler gelmiyorsa bu durumda instagram uygulaması kaldırıp yeniden yükleme sağlayalım. Engellediğiniz kişi hesabını silmiş olabilir. Bu ihtimali kesinlikle ihmal etmemeniz gereklidir. Bunun dışında yaptığınız aşamalar doğrultusunda sorunumuz giderilmez ise uygulama içerisinde sorun bildir yaparak instagram yetkililerine durumu iletebilirsiniz.

Umarım instagram engelli listesi gözükmüyor çıkmıyor yazdığımız yazımız faydalı olmuştur. Belirttiğimiz işlemlere eklemek istediğiniz bir nokta varsa yoruma iletirseniz memnun oluruz.

instagram engelli listesi gözükmüyor çıkmıyor, engelli listesi nerede, engelli listesi görünmüyor, instagram engelli listei yok, instagram engelli listesi nerede, instagram engelli listesi çıkmıyor instagram engelli listesi gözükmüyor çıkmıyor, engelli listesi nerede, engelli listesi görünmüyor, instagram engelli listei yok, instagram engelli listesi nerede, instagram engelli listesi çıkmıyor instagram engelli listesi gözükmüyor çıkmıyor, engelli listesi nerede, engelli listesi görünmüyor, instagram engelli listei yok, instagram engelli listesi nerede, instagram engelli listesi çıkmıyor

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here