Paylaş

instagram engellediğim birine takip gönderemiyorum sebebini ve buna bağlı olarak yapılacak adımları anlatacağız. İnstagram engellediğim kişi bana mesaj, yorum ya da beğeni yapabilir mi? Tarzında aklınıza takılan tüm sorunları yazımızda kaleme alacağız.

Tüm dünyanın sıklıkla kullanmış olduğu resim ve video paylaşım platformu olan instagram hesabında kişileri engelleme sonrasında ne olacağını kaleme alacağız. Bir kişinin sizi rahatsız etmesi sonucunda ya da sevgilinize küstükten sonra karşılıklı birbirinizi engelleme adımı sonrasında yapacağınız işlem ayarlarını yazımızda konu alacağız. Öncelikle sürekli gelen sorulardan bazıları, ”instagram’da engellediğim kişi beni görebilir mi?, instagram engellediğim kişiye takip gönderebilir miyim?, instagram engellediğim kişiye bildirim gider mi?” bu ve benzeri bir çok sorunlarınızın cevabını yazımızda sizlerin huzuruna sunacağız. Böylelikle aklınıza yer edinmiş bu konuları ortadan kaldırarak daha rahat bir şekilde gezinti yapabilmenize olanak sağlayacağız.

instagram engellediğim birine takip gönderemiyorum

instagram engellediğim kişi bana mesaj atabilir mi, instagram engellediğim kişi yorum yapabilir mi, instagram birini engelleyince beni beğenebilir mi, engellediğime takip gönderemiyorum, instagram engelleyince ne olur ve bu doğrultu da diğer soruların da cevabı haberimizde yer almaktadır.

İnstagram engellediğim kişi bana mesaj atabilir mi

İnstagram uygulamasında bir kişilerin sizleri engellemesi ya da bizim kişileri engelleme işlememiz var bir de instagram limitlerini bizler aştığımız için engelleme olayımız bulunmaktadır.

  • Öncelikle sizlere şunu belirtmeliyiz ki instagram hesabında şayet birini engelleme yaptıysanız ya da biri sizi engellediyse bu durumda o kişiye takip isteği gönderseniz dahi o takip tekrardan geri gelecektir.
  • Keza aynı şekilde o kişi size mesaj gönderimi sağladığında mesaj size iletilmez.
  • Sizin da attığınız mesaj ona gitmeyecektir.

İnstagram engellediğim kişi yorum yapabilir mi

İnstagram uygulamasında bir kişiyi engellediğiniz de o kişi sizin hesabınızda beğeni, yorum yapamayacaktır. Aynı şekilde sizlerde o kişinin hesabında beğeni yada yorum yapamazsınız.

Peki bu durumda nasıl bir yol izlemeniz gerekmektedir. Onu da şu şekilde sağlayabilirsiniz;

  • Eğer karşı taraf sizi engellediyse engeli kaldırması gerekmektedir.
  • Şayet siz karşı tarafı engelleme yaptıysanız sizin engeli kaldırmanız gereklidir.
  • Haliyle engeli nereden kaldıracağınızı da anlatalım.
  • İlk olarak uygulama giriş yapıyorsunuz.
  • Beraberinde profil ekranına geliyorsunuz.
  • Ekrana geldikten sonra ayarlar bölümüne giriş sağlayıp buradan da ”Engellenen kullanıcılar” alanına giriyoruz.
  • Engeli kaldırmak istediğiniz kullanıcıyı bulup engel kaldır diyorsunuz.

Adımları sağladıktan sonra problem ortadan kalkacaktır. Aklınıza takılan sorunları yorum alanından paylaşabilirsiniz.

instagram engellediğim birine takip gönderemiyorum, instagram engellediğim kişi bana mesaj atabilir mi, instagram engellediğim kişi yorum yapabilir mi, instagram birini engelleyince beni beğenebilir mi, engellediğime takip gönderemiyorum, instagram engelleyince ne olur

instagram engellediğim birine takip gönderemiyorum, instagram engellediğim kişi bana mesaj atabilir mi, instagram engellediğim kişi yorum yapabilir mi, instagram birini engelleyince beni beğenebilir mi, engellediğime takip gönderemiyorum, instagram engelleyince ne olur instagram engellediğim birine takip gönderemiyorum, instagram engellediğim kişi bana mesaj atabilir mi, instagram engellediğim kişi yorum yapabilir mi, instagram birini engelleyince beni beğenebilir mi, engellediğime takip gönderemiyorum, instagram engelleyince ne olur

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here