Paylaş

instagram en yeniler gözükmesin çıkmasın. instagram hesabında arama alanına girdiğiniz de en yeniler adı altında çıkan kişiler gelmesin istiyorsanız çözüm haberimizde.

İnstagram alanında bir çok kişinin yaptığı paylaşımları görebilmemiz için doğrudan o kişilerin isimlerini arama alanına yazmaktayız. Yazdığımız isimler belli bir alandan sonra sürekli takip ettiğiniz kişilerde ”Önerilenler” alanına düşmektedir. Onun dışında farklı kişileri arama sağladığınız da ise ”En yeniler” adı altında kişiler gelecektir. Buna biz arama geçmişi adını vermekteyiz.  Bazı kullanıcılarda ise bu alan ”Yakındakiler” olarak görünmektedir. Arama sağlamış olduğumuz kişilerin en yeniler ya da yakındakiler bölümünde çıkmaması için nelerin gerekli olduğunu araştırmış bulunuyoruz. Sağlayacağımız ayarlarla birlikte artık en yeniler alanında görünmesini istemediğini kişilerin bilgileri gidecektir. Anlatımımız kapsamlı olarak yapılacağından ötürü sorunsuz bir şekilde işlemler devreye girecektir.

instagram en yeniler gözükmesin çıkmasın

İnstagram en yeniler gelmesin istiyorum, instagram en yeniler neden çıkıyor, instagram yakındakiler gelmesin, instagram yakındakiler görünmesin, instagram yakındakiler çıkmasın, instagram en yeniler kaybolsun, İnstagram üzerinde bir çok şeyi arama sağlayabiliyoruz. Bu aramalar arama geçmiş alanında en yeniler ya da yakındakiler olarak görünmektedir. Böyle bir durumda da başka birinin telefonunuzda instagrama girmesi halinde sorun olacağını düşünebilirsiniz. O yüzden en yeniler alanının gelmemesi için işlemlerimizi kaleme aldık.

instagram en yeniler silemiyorum

En yeniler alanına gelen kişilerin görünmemesi için ana profil ekranına geliyoruz. Profile geldikten sonra sağ üst alanda bulunan üç çizgili kısma tıklıyoruz. Gelen ekranın altında ”Ayarlar” göreceksiniz. Ayarlar alanına giriş sağlıyoruz.

instagram en yeniler gözükmesin çıkmasın, instagram en yeniler görünmesin, instagram yakındakiler görünmesin, instagram en yeniler gelmesin, instagram en yeniler silemiyorum, instagram en yeniler kaybolsun

  • Karşımıza gelen seçenekler içerisinde ”Arama geçmişi” yazısını göreceksiniz.
  • Arama geçmişi alanına girerek ”Arama geçmişini temizle” butonuna tıklıyoruz.
  • Arama geçmişi temizle dedikten sonra tekrar arama alanına geldiğiniz de en yeniler alanındaki kişilerin silindiğini görebilirsiniz.
  • Şayet arama geçmişini temizle dememize rağmen hala daha instagram arama alanına geldiğinizde bilgiler görünüyorsa,
  • Bu durumda uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek verdiğimiz işlem aşamalarını yapmanız gerekiyor.

instagram en yeniler gözükmesin çıkmasın, instagram en yeniler görünmesin, instagram yakındakiler görünmesin, instagram en yeniler gelmesin, instagram en yeniler silemiyorum, instagram en yeniler kaybolsun

Sağlanan ayarlarla birlikte instagram en yeniler gözükmesin çıkmasın sorunumuz tam anlamıysa çözüme erişmesi gereklidir. Oldu ki sorun devam ederse sorun bildir üzerinden instagram yetkililerine bu yaşanan sıkıntıyı bildirebilirsiniz.

instagram en yeniler gözükmesin çıkmasın, instagram en yeniler görünmesin, instagram yakındakiler görünmesin, instagram en yeniler gelmesin, instagram en yeniler silemiyorum, instagram en yeniler kaybolsuninstagram en yeniler gözükmesin çıkmasın, instagram en yeniler görünmesin, instagram yakındakiler görünmesin, instagram en yeniler gelmesin, instagram en yeniler silemiyorum, instagram en yeniler kaybolsun

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here