Paylaş

instagram en yeni gönderiler gözükmüyor. İnstagram’da arkadaşlarınızın yaptıkları yeni paylaşımlar akışa düşmüyor ise sorunun nasıl giderileceği yazımızda.

İnstagram kullanıcıların son dönemlerde sıkça karşılaşmış olduğu problemlerden biri haline gelen yeni gönderilerin ana sayfaya düşmeme sorununu ele alacağız. İlk başlarda sıkça görünmeyen bu sorun bu son zamanlarda bir çok kişi de meydana gelmeye başlamış durumdadır. Karşılaşılan problem ile ilgili yazımızı hazırlamadan önce bir çok deneme sağlamış bulunuyoruz. Yaptığımız deneme çözüm yöntemlerinde sorunun nasıl giderileceği konusunda gerekli bilgilere erişimi sağlamış bulunuyoruz. Bu bilgileri siz değerli takipçilerimizle de paylaşarak instagram’da karşılaşılan yeni gönderiler gelmiyor sorunu ortadan kalkmış olacaktır. Şayet yapılan işlem aşamaları sonrasında problem giderilmemiş olursa da bunun ne ile alakalı olduğu belirterek sorunu çözüme eriştireceğiz. Sizden isteğimiz ayarların doğru ve yerinde yapılmasıdır. Hazırsanız başlayabiliriz.

instagram en yeni gönderiler gözükmüyor

İnstagram akışa yeni gönderiler düşmüyor, instagram yeni gönderiler nerede, instagram yeni gönderileri bulamıyorum, instagram akışa bir şey gelmiyor, instagram ana sayfama birşey gelmiyor, instagram kimsenin yeni paylaşımını göremiyorum, instagram en yeni paylaşımları göremiyorum, instagram yeni paylaşımlar gözükmüyor. Gibi gelen sıkça soruları çoğaltmamız mümkündür. Oluşan bu sorunlar karşısında hangi adımların ilerletmemiz gerekli bunlara da birlikte bakarak sorunu çözüme ulaştıracağız.

instagram yeni paylaşımlar gözükmüyor

Karşı karşıya kaldığınız bu yeni gönderilerin ana sayfama düşmüyor sorunu muhtemelen daha öncesinde kullanım yaptığınız bir uygulama ile alakalıdır. Var olan bu uygulama instagram hesabında sizlere bu ve benzeri tarz sorunlar çıkartabilmektedir. Haliyle can sıkıntısına yol açmakta olan bu problemin ortadan kalkabilmesi için nelerin gerekli olduğuna ise birlikte bakacağız.

instagram en yeni gönderiler gözükmüyor, instagram yeni gönderiler gelmiyor, instagram yeni paylaşımlar gözükmüyor, instagram en yeniler gözükmüyor, instagram yeni paylaşımlar nerede, instagram yeni gönderiler çıkmıyor

  • İşlemler için bize ilk lazım olan şey bir bilgisayardır. Bilgisayarınız yoksa işlemleri sağlayamayacağız. O yüzden bilgisayarı bularak ayarlara devam etmenizi tavsiye ediyoruz.
  • Bilgisayarı bulduktan sonra instagram hesabınıza giriş yapıyoruz.
  • Sonra ”Profil” ekranına geliyoruz. Geldiğimiz profil ekranında var olan ”Profil düzenle” ikonuna tıklıyoruz.
  • Sol menüde yer almakta olan ”İzinli uygulamalar” bölümüne tıkladıktan sonra karşımıza izin verilmiş olan uygulamalar çıkacaktır.
  • Alt satırda var olan erişimi iptal et yazısına tıklayıp var olan erişimleri kaldırıyoruz.
  • Peki bu alanda izin verilen uygulama yok ise nasıl bir yol izlenmeli.
  • Bu durumda sorun bildirisi sağlayarak durumu instagrama iletmelisiniz.
  • Bunun dışında uygulamayı kaldırıp yeniden yüklüyoruz. Telefonu kapatıp açtıktan sonra hesabımıza giriş yaparak sorunun devam edip etmediğini kontrol edelim.
  • Hala daha sorun devam ediyorsa bu durumda beklemeniz gereklidir. Muhtemelen sunucu kaynaklı olduğu için problem kendiliğinden çözülecektir.

instagram en yeni gönderiler gözükmüyor, instagram yeni gönderiler gelmiyor, instagram yeni paylaşımlar gözükmüyor, instagram en yeniler gözükmüyor, instagram yeni paylaşımlar nerede, instagram yeni gönderiler çıkmıyor instagram en yeni gönderiler gözükmüyor, instagram yeni gönderiler gelmiyor, instagram yeni paylaşımlar gözükmüyor, instagram en yeniler gözükmüyor, instagram yeni paylaşımlar nerede, instagram yeni gönderiler çıkmıyor instagram en yeni gönderiler gözükmüyor, instagram yeni gönderiler gelmiyor, instagram yeni paylaşımlar gözükmüyor, instagram en yeniler gözükmüyor, instagram yeni paylaşımlar nerede, instagram yeni gönderiler çıkmıyorinstagram en yeni gönderiler gözükmüyor, instagram yeni gönderiler gelmiyor, instagram yeni paylaşımlar gözükmüyor, instagram en yeniler gözükmüyor, instagram yeni paylaşımlar nerede, instagram yeni gönderiler çıkmıyor

 

instagram en yeni gönderiler gözükmüyor işlem adımları için ilgili çözüm bilgilerini sizlere sunmuş bulunmaktayız. Varsa bu hususta aklınıza takılan nokta bize yorumdan iletişime geçiniz.

3 YORUMLAR

  1. merhabalar instagramı yeni açtım fakat anasayfada sadece takip önerileri var eski hesabımdan giriş yapıyorum anasayfa düşüyor arkadaşların paylaşımlarını görüyorum ama yeni hesapta yok ve pcden adımları deneyim dedim fakat izinli uygulamalar diye bir yer yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here