Paylaş

instagram en az etkileşimde bulundukların merak ediyorsanız eğer konu hakkında tüm bilgileri yazımızda ayrıntılı şekilde anlatacağız.

instagram en az etkileşimde bulundukların

İnstagram, en popüler sosyal medya ağlarından bir tanesidir. Uygulama ilk olarak video ve resim paylaşımı olarak hayatımıza girdi. Şuanda ise hikaye paylaşımı, görüntülü arama, sesli arama ve yazışma alanında oldukça gelişmiştir. Uygulamada gördüğünüz en az etkileşimde bulundukların ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

İnstagram kendini sürekli geliştirdiğinden dolayı her geçen gün kitlesini arttırmaktadır. Özellikle de birden fazla hesap açmayı aktif duruma getirdikten sonra kullanıcı sayısının milyardan fazla olduğunu söyleyebiliriz. Eminim sizlerde son zamanlarda takipçilere baktığınız yer de en az etkileşimde bulundukların yazısını görmüşsünüzdür.

Bu nedir diye kendi kendinize sormuş olabilirsiniz. Ama aslında kendinizi bu kadar yormanıza gerek bulunmaktadır. Hemen telefonunuzdan, bilgisayarınızdan ya da tabletten bu konu hakkında araştırmaya girmeniz yeterlidir. Yaptığınız araştırmalarınızda biz denk geldiysek eğer konunun ne ile alakalı olduğunu aktaracağız.

İnstagram sizin az etkileşim içerisinde olduğunu hesapları son 90 günü baz alarak sizlere sunacaktır. Bu algoritmayı sizler için geliştirdiğinden ötürü sizde bu hesapları tespit edip takipten çıkabilir ya da onları kontrol altında tutabilirsiniz.

instagram

instagram en az etkileşimde bulundukların gözükmüyor sorunu

  • Uygulamanızın güncel olmamasından dolayı bu özellik sizde görünmüyor olabilir.
  • O yüzden Play store ya da Apple store üzerinden uygulamayı güncelleyin.
instagram en az etkileşimde bulundukların
  • Aslında en güzel güncelleme yöntemi uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemektir.
  • Bu işlem sonuçsuz kalır ise farklı bir cihazdan kendi hesabınıza girin.
  • Yine olmaz ise instagram yetkililerine sorun bildir üzerinden sorunu bildirebilirsiniz.

Güncellemeler ile birlikte hesabınıza gelen bu bilgilendirmenin hemen üst tarafında ‘’ Son 90 günde en az etkileşimde bulunduğunu ( gönderilerini beğenmek veya hikayelerini ifade bırakmak gibi ) hesaplarını incele.’’ Yazısını bulabilirsiniz. Bu alana gelebilmek için ise hesabınıza girip profilinize gelin. Takipçi alanına girin. Gelen ekranda en az etkileşimde bulundukların yazısını görebilirsiniz. Eklemek istediğiniz bir şey olursa bunu bize yorumdan bildirebilirsiniz. İyi gezintiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here