Paylaş

Değerli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda instagram efektler çalışmıyor bozuk şeklinde girdiğiniz aramaların çözüm bulabilmesi için gerekli olan bilgileri anlatacağız.

İnstagram hikaye alanına getirmiş olduğu yeni efektlerle göz kamaştırmaya devam etmektedir. Efektlerin kullanımları arttıkça hatalarda baş göstermeye başlamıştır. Çoğu kullanıcı istediği efekti kullanırken sorun ya da bozuk olduğu iletmektedir. instagram efektler çalışmıyor bozuk diye üzülmemeniz ve surat asmamanız için yapılması gerekenleri birlikte kontrol edeceğiz.

  • İnstagram uygulamanızda meydana gelen her türlü sıkıntılarınızı web sitemizde bulabilirsiniz.
  • Efektler konusundaki arıza için ise hangi yolların takip edilmesi gerektiğini aşağıdaki bilgilerden bulabilirsiniz.

instagram efektler çalışmıyor bozuk

instagram efektler bozuk

instagram efektler bozuk ise bunun nedeni siz ya da uygulama olabilir. Sizle alakalı olanları ve uygulama kaynaklı hataların tamamını gözden geçirerek sorunların hepsini ortadan kaldıracağız. Efektlerin nerede olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Lakin efektin kullanılmasını istediğinizde istediğiniz efekt devreye girmiyorsa bağlantılarınızı gözden geçirin.

Yani o an için mobilden bağlanıyorsanız wifiye, wifiden bağlıysanız mobile bağlanarak deneme gerçekleştirin. Tüm bu denemelerinizin sonucunda sorun yine devam ederse uygulamanızı kaldırıp yeniden yükleyin. Yükleme bittiğinde efekt yine çalışmıyor ise saat ve tarih ayarlarını gözden geçirin.

Sorununuz hiçbir şekilde giderilmiyorsa sizin telefonunuzda mı yoksa uygulama da mı sorun olup olmadığını test edebilmek için farklı bir telefondan hesabınıza giriş yapın. O telefonda sorun yok sizin telefonunuzda varsa cihazın ayarlarını sıfırlayabilirsiniz.

Ancak her iki telefonda da aynı problemi yaşıyorsanız eğer uygulamanızın içerisinden ayarlar alanına girerek yardım kısmına tıklayıp oradan da ‘’Sorun bildir’’ alanına girin. Gelen ekranda instagram yetkililerine durumu iletin.

instagram efektler çalışmıyor

instagram efektler çalışmıyor bozuk

instagram efektler çalışmıyor sorunuyla alakalı olarak sorun bildirisi sonrasında ilgili kontrollerin instagram tarafından yapılıp size geri dönüş sağlanacağını unutmayın. Yetkililer soruna kesin çözüm getirerek probleminizi giderecektir.

İnstagram uygulamanız içerisinde karşılaştığınız farklı bir sorun varsa bunları da bize yorumdan iletin ki hangi sorunlarla karşılaştığınızı biz de bilelim. Nitekim sizlerden gelen sorunlarla birlikte yazılarımızı hazırlamaktayız. Umarım sizin için ve hatanın giderilebilmesi için faydalı bir yazı olmuştur. İyi gezintiler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here