Paylaş

Kıymetli okurlarımız, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram efekti başkasıyla paylaşma gönderme ayarlarını nasıl yapılacağını aktaracağız.

İnstagramın hikaye alanına getirdiği yenilikler arttıkça kullanıcısı sayısı ve kitlesi de bir o kadar artış göstermektedir. Beğendiğiniz bir efekti ise başka bir arkadaşınızın da kullanmasını isteyebilirsiniz. instagram efekti başkasıyla paylaşma gönderme ayarlarını ne şekilde yapacağınız konusunda sizleri bilgilendireceğiz.

  • Sizden tek isteğimiz belirttiğimiz işlemleri harfiyen yerine getirmek olacaktır.
  • Çünkü ilgili ayarları hem görsel hem de yazılı bir şekilde paylaşacağımız için hata yapma ya da sorun yaşama yüzdenizi 0’a düşüyoruz.
  • O halde hazırsanız eğer işlemlerin nereden yapıldığını gözden geçirelim.

instagram efekti başkasıyla paylaşma gönderme

instagram efekt paylaşma

instagram efekti başkasıyla paylaşma şeklinde girdiğiniz araştırmalarda karşınıza biz çıktıysak eğer nelerin gerekli olduğunu kontrol edeceğiz. Öncelikle efektin gönderilebilmesi için o efekti belirlemeniz gerekiyor. Ve ilgili efektin nerede olduğunu bulmalısınız.

Bunun için hikaye alanına girdiğinizde resim ya da video çekmeden önce kamera butonunun sağında ve solunda efektlerinizi görebilirsiniz. Bu efektlerin bir tanesinin üzerine tıklamanızla birlikte alt satırda efektin ismini ve yazarı göreceksiniz. Oraya dokunun.

Buraya dokunmanız sonrasında efektin kaydedilmesi ya da buna bağlı olacak şekilde efekti göndermek isterseniz gönderme seçeneğini bu alanda bulabileceksiniz. Şimdi tüm bunları göz önünde bulundururken diğer efektin paylaşımını nasıl sağlayacağınıza bakalım.

Sağ tarafta bulunan ‘’Daha fazla’’ seçeneğine tıklayın. Ve gelen ekranda ‘’Efekt bağlantısını paylaş’’ seçeneğine dokunun. Yaptığınız bu işlem sonrasında gelen seçeneklerin içerisinde hangi yollar göndermek istiyorsanız o yolu seçebilirsiniz.

instagram efekti gönderme

instagram efekt gönderme

instagram efekti gönderme işlemlerinizi belirttiğimiz şekilde yapıyor olmanıza rağmen gönderme yapılmıyor ise internet bağlantınızı kontrol edin. Bağlantılarınızı gözden geçirdiğinizde sorun yaşanmaya devam ederse sorun bildir üzerinden instagrama durumu bildirebilirsiniz.

Efektin başkasıyla paylaşılması yasal ve normal bir durum olmasından ötürü sorun bildirmeniz gayet normaldir. İncelemeleriniz instagram tarafından yapıldıktan sonra artık efektlerin paylaşım işlemlerinizi sağlayabilirsiniz.

Uygulamaya dair merak ettiğiniz diğer konuları web sitemizden bakarak giderebilirsiniz. Bulamadığınız konuları ya da sorunları ise bize yorum alanından iletin. İyi gezintiler dileriz.

instagram efekti başkasıyla paylaşma gönderme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here