Paylaş

instagram dondurunca kişi engeli gider mi. İnstagram hesabında sizi engelleyen birinin engelini kaldırmak için hesabını dondurmanın bir avantajı var mı bunu kontrol edeceğiz.

İnstagram hesabında gezinti yaptığımız sırada topluluk kurallarını ihlal eden şeyler yapmanız halinde hesaplara anında kısıtlama getirilmektedir. Gelen kısıtlamalar belli bir zaman sonra kalksa da ilerleyen dönemlerde yeni bir kısıtlama hesabın kapatılmasına kadar gitmektedir. Yine aynı şekilde kullanıcılar uygulama içerisinde birisi tarafından rahatsız edilmesi halinde o kişiyi engellemek yeterli olmaktadır. Engeli ise sadece kişinin kendisi isterse kaldırabilmektedir. Engellediğiniz kişi o hesaptan sizi hiçbir şekilde göremez. Sizi görebilmesi için yeni bir hesap açması ve o hesap üzerinden sizlere yazması gerekecektir. O hesabı da sorgusuz sualsiz engellemeniz halinde artık belli bir aşamadan sonra pes edecektir. Ama sizi sebepsiz yere engelleyen kişinin engellini kendiniz kaldırmak istiyorsanız bunun için farklı hesap açıp ona bunu iletebilirsiniz. Yok yere hesabınızı silip tekrar yükleyince karşı tarafın engelinin kalkmayacağını bilmenizi istiyoruz. Ancak siz yine de denemekte var mı diye merak ediyorsanız detayları haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

instagram dondurunca kişi engeli gider mi

İnstagramı dondurunca kişinin engellini kaldırabilir miyim, instagram hesabında beni engelleyen birinin engelini hesabı donunca kaldırmam mümkün mü, instagram donunca engel kalkıyor mu, instagram kapatıp açınca engel gidiyor mu. Şeklinde aklınızı bulandıran sorulara artık bir dur demek istiyorsanız sorunuzun cevabını yazımızda bulabileceksiniz.

instagram dondurunca engel kalkar mı

İnstagram hesabınızda biri sizi engelledikten sonra o engel sadece o kişi isterse kalkar. Ve bu işlemde tamamen topluluk kurallarına uygun olacak şekilde ilerleme yapmaktadır. Hesaplarını dondurup tekrar yükleyen kişilerde ise engelin kalktığını söyleyen kişiler de mevcuttur. Engel kalksın diye hesabınızdan olmanızı istemiyoruz.

instagram dondurunca kişi engeli gider mi, instagram donunca engel gider mi, instagram dondurunca kişi engel kalkar mı, instagram dondurmak engeli geri çeker mi, instagram kişi engeli dondurunca gider mi

Çünkü bu tamamen denk gelen bir işlemdir. Yani siz hesabınızı dondurup tekrar açtığınız sırada kişi engeli kalkmışsa bu o süre içerisinde karşı tarafın kararını değiştirmesiyle alakalıdır. Siz hesabı dondurduğunuz esna da o da hesabı dondurmuş olabilir. Her ihtimali düşünmeniz gerektiğinizin farkındayız ancak instagramın böyle bir şeye müsaade etmeyeceğini bilmenizde yarar var.

instagram dondurunca kişi engeli gider mi, instagram donunca engel gider mi, instagram dondurunca kişi engel kalkar mı, instagram dondurmak engeli geri çeker mi, instagram kişi engeli dondurunca gider mi

Öyle bir durum olmuş olsaydı bu durumda kimse kimseyi engelleyemezdi. Herkes hattını dondurup yeniden açarak engel kalkmış olurdu. Bu da topluluk kurallarını ihlal eden bir işlem olmasından ötürü hesap dondurmanıza gerek olmadığını bilmenizde yarar bulunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here