instagram dondurdum açınca fotoğraflarım silinmişti. İnstagram paylaşımlarım ya da gönderiler silinmiş nasıl bir yol izlemeliyim? Sorusunun yanıtı aşağıdadır.

Sosyal medya uygulamalarımızı bazen çok sıkıldığımızdan ya da bazı kişisel sebeplerimizden ötürü dondurma kararını veririz. Bu bütün sosyal medya hesaplarında yapmış olduğumuz işlemlerden birisidir.

Facebook, twitter hesaplarında olduğu gibi instagram hesaplarında da bu işlemi sağlamanız mümkündür. Fakat bu son dönemlerde instagram hesabını donduran kullanıcılar hesaplarını açtıklarında paylaşım sağlamış oldukları görsellerin hesaplarında yer almadıklarını görmektedirler. Bu da ister istemez bizleri sıkıntıya sokmaktadır.

Bunun için ne yapabilirim? Sorusunun yanıtını da anında araştırma içerisine girmektedir. Konu ile alakalı olarak tüm incelemelerimizi gerçekleştirdik. Hesabınızda var olan paylaşımların silinmesiyle ilgili nedenin ne olduğuna ve nasıl geri geleceğine gelin birlikte kontrol edelim.

instagram dondurdum açınca fotoğraflarım silinmişti

İnstagramımı dondurup açtıktan sonra resimlerim gitti, instagram resimlerim nereye gitti, instagramı tekrar açınca resim yok oldu, instagram hesabımı dondurduktan sonra tekrar geri açınca paylaşımlarım kayboldu, instagram dondurdum tekrar açınca gönderiler kayboldu. İnstagram kullanıcıları hesaplarını istediği anda dondurma kararı vererek kısa süreliğine kendinizi uzaklaştırmasını sağlayabiliyorsunuz. Bununla alakalı olarak nelere dikkat etmemiz gerektiğine gelin birlikte bakalım. Giden fotoğraflar ya da videoların nasıl geri getirileceğine yönelik müdahalelerimize kontrol altına alacağız.

instagram dondurdum açınca paylaşımlar silinmiş

İnstagram’da hesap dondurma aşaması sonrasında açılımında fotoğraflarınız ya da videolarınız silindi ya da kayboldu ise paniğe girmenize gerek bulunmamaktadır. Nedeni ise girdiğimiz araştırmalarda edindiğimiz sonuçlar oldukça olumludur.

instagram dondurdum açınca fotoğraflarım silinmişti, instagram gönderiler silinmiş, instagram paylaşımlarım silindi, instagram fotoğraflarım silinmiş, instagram dondurdum açınca paylaşımlar silinmiş, instagram paylaşımlar yok

Hesap dondurma işlemleri öncesinde zaten instagram yetkilileri kullanıcılarına ”Hesabınızı geçici olarak kapattığınızda hesabınız ile fotoğraflarınız, yorumlarınız ve beğenmeleriniz, tekrar giriş yaparak hesabınızı yeniden etkinleştirene kadar gizlenir ancak silinmez.” Bilgilendirmesini vermektedir.

Burada dikkat edilmesi gereken husus ise fotoğraf ya da paylaşımların silinmemiş olduğudur. Geri geleceğine dair bir bilgilendirme sağlanmış ancak bunun biraz zaman alacağı dile getirilmiştir. Peki gönderi ya da paylaşımların geri gelmesini hızlandırabilir miyim? Diyorsanız onun içinde hesabınız içerisinde var olan ”Sorun bildirme” üzerinden sorununuzu instagram yetkililerine kapsamlı şekilde belirtmeniz süreci hızlandıracaktır.

instagram dondurdum açınca fotoğraflarım silinmişti. Problemiyle ilgili aklınıza var olan soru işaretlerini yorumda bizlere iletirseniz işlemler için bilgilendirme amaçlı cevaplar sizlere yazılacaktır. İyi gezintiler dilerim.

4 YORUMLAR

  1. Instagram hesabımı dondurup açtım bazı fotoğraflarımın silindiğini gördüm. Her gün sorun bildiriyorum. 1hafta sonra yine dondurup 3 gün sonra açacak fotoğraflar daha hızlı şekilde gelir mi?

  2. Instagram hesabımı dondurdum açtım fotoğraflarımın tamamı silinmişti. 1 hafta sonra tekrar dondurdum ve 4 gün sonra açtığımda 5 fotoğrafım yine eksikti 3ü son gönderimden öncekiler. 1 hafta sonra tekrar dondurdum ve bu kez 7 gün sonra açtım ama yine 5 fotoğrafım eksikti. Instagram verilerini indirdiğimde de o fotoğraflar gözükmüyor. Sizce geri gelir mi ya da neden silindi gitti yardımcı olabilir misiniz?

  3. Instagram hesabımı döndürdüm 5yil sonra açtım 10paylasimimdan başka hepsi silinmiş Sorun bildir , help Instagram heryere yazdım , bı yanıt yok maalesef Kesin geri grlirmi??

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz