instagram doğrulama talebi için başvurma. İnstagram mavi tik tutkunları için beklenen özelliği hesap içerisine getirdi. Hesap onaylama için yapmanız gerekenler haberimizde.

Her yazmış olduğumuz yazımız da belirttiğimiz gibi instagram yenilikte bir numara olan uygulamalardan birisidir. Zaten bundan dolayıdır ki gün geçtikçe inanılmaz bir kitleye ulaşmaktadır. Herkesin isteyip ama bir türlü hesaplarına tanımlanamayan mavi tik ile ilgili başvuru formu uygulamanın içerisine gelmiş durumdadır. Mavi tik almak için bir çok yöntem deneyen kullanıcı sayısı oldukça fazladır. Bu yüzden dolayı bir çok ünlünün dolandırıldığı haberleri de televizyona çıkmış durumdaydı. İnstagram Mavi tik ile ilgili başvuru formunu eskiden sadece fenomen olan ve takipçi isteklerinin hızla artışı olan uygulamalara vermekteydi. Bunun temel sebebi ise o kişinin ülkesinde ünlü olmasıyla alakalıdır. Fakat bazı ünlü kişilere mavi tik verilmediğinden dolayı artık bununda bir başvuru formu gelmiş durumadır. Öncelikle hesabın gerçek kişi olduğunun onaylanmasını istemektedir. Hazırlanacak doğrulama talebiyle alakalı olarak instagram’ın kendisine kimlik bilgilerinizin ön yüzüne de ihtiyaç olacaktır. Mavi tik başvurusu için tüm detaylar yazı içerisinde yer almaktadır.

instagram doğrulama talebi için başvurma

İnstagram mavi tik almak istiyorum, instagram mavi tik formu, instagram mavi tık başvurusu, instagram hesap onaylama, instagram hesabımı onaylatmak istiyorum, instagram doğrulama talebi, instagram hesabımı doğrulama, instagram hesabımın doğrulanması için ne yapmam gerekiyor. Ve herkesin beklediği talep formu artık instagram uygulamasının içerisin de kendi yerini almış durumdadır. Kullanıcılarının hangi kategori alanında tanınmış kişi olduğunu belirten alanda uygulama içerisinde kendi yerini almış durumdadır.

instagram mavi tik başvurusu

Artık mavi tik alabilmeniz için instagram’ın vermesini beklemeden talep formunu oluşturup inceleme için gönderim sağlayabilirsiniz. Bu saye de mavi tik alabilmeniz eskiden daha kolay hale gelmiş durumdadır. Tabi mavi tik olayı her kullanıcı için verilmemektedir. Tanınmış bir yüz olmanız ve her geçen gün takipçi sayınızın artması gereklidir. Böyle bir durum olmadığı sürece işlem sağlanamaz. Ama inceleme ya da yorum artık bizler de değil instagram yetkililerinde. Onlara gönderilen talep formu sonrasında hesabınız ile ilgili gerekli inceleme sağlanacaktır. Doğrulama başvurusu için yapılması gereken işlem detayları ise aşağıdaki gibidir;

instagram doğrulama talebi için başvurma, instagram hesap onaylama, instagram hesap doğrulama, instagram doğrulama talebi, instagram mavi tık, instagram mavi tık başvurusu

 

  • Doğrulama talebi instagram hesaplarına yeni güncelleme ile gelmiş durumdadır.
  • İlk olarak hesabın içerisine giriş yaparak profil ekranına geliyoruz.
  • Sonrasında sağ üst tarafta yer almakta olan üst üste üç çizgili kısma tıklıyoruz.
  • Gelen ekran bilgilendirmesinin altında ayarlar kısmını göreceksiniz.
  • Ayarlar alanına tıkladıktan sonra karşımıza gelen seçenekler içerisinde ”Doğrulama talebi” seçeneğini göreceksiniz.
  • Buraya giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra adınızı soy adınızı ve ”Bilinen ad” bilgilerini bu kısma giriş yapıyorsunuz.
  • Kategori alanına ise hangi alanda tanınmış olduğunuz ve kişilerin hangi kısımda sizi arama yaptığına yönelik seçeneği belirliyorsunuz.
  • Bu seçeneği belirledikten sonra kimliğinizi hazır hale getirerek isim soy isim ve doğum tarihinin belirlenen kimlik fotoğrafını göndermeniz gereklidir.
  • Ardından ”Gönder” butonuna tıklamanız durumunda instagram yetkilileri tarafından durum incelenecektir. Tabi bu incelemeler sonucunda kesin bir durum söylemek mümkün değildir.
  • Bunu zaten instagram’da sizlere belirtmektedir. Her doğrulama talebi onay gelmeyecektir. Diye aklınız da bulunsun diye not olarak belirlenmiş durumdadır.

instagram doğrulama talebi için başvurma, instagram hesap onaylama, instagram hesap doğrulama, instagram doğrulama talebi, instagram mavi tık, instagram mavi tık başvurusu

instagram doğrulama talebi için başvurma, instagram hesap onaylama, instagram hesap doğrulama, instagram doğrulama talebi, instagram mavi tık, instagram mavi tık başvurusu instagram doğrulama talebi için başvurma, instagram hesap onaylama, instagram hesap doğrulama, instagram doğrulama talebi, instagram mavi tık, instagram mavi tık başvurusuinstagram doğrulama talebi için başvurma, instagram hesap onaylama, instagram hesap doğrulama, instagram doğrulama talebi, instagram mavi tık, instagram mavi tık başvurusu

instagram doğrulama talebi için başvurma formu ile ilgili yukarıda belirtilen işlemlerde aklınıza takılan bir soru işareti var ise bizlere yorumdan belirtmeniz de fayda bulunmaktadır.

Önceki İçerikinstagram dil ayarları nerede çıkmıyor
Sonraki İçerikinstagram doğrulama talebi gözükmüyor çıkmıyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here