Paylaş

Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram dm renk değiştirme bende yok gözükmüyor diyenler için hangi adımların takip edilmesi gerektiğini bildireceğiz.

İnstagram’ın DM alanı Facebook ile birleştirilerek bu alanın daha fazla kullanılması amaçlanmıştır. Nitekim artık güncellemeleri yapan herkes bu yeni özelliği kullanmaya başlamıştır. Fakat bir çok kullanıcı instagram dm renk değiştirme bende yok gözükmüyor demektedir. Bunun ne ile alakalı olduğunu araştırıp sorun için ise sizleri bilgilendireceğiz.

Uygulama içerisinde güncelleme geldiğinde güncellemeleri yapıyor olmanıza karşın DM alanında renklendirmeyi problemsiz şekilde yapıyor olmanız gereklidir. Ancak siz bu işlemi yapıyor olmanıza rağmen geldiğiniz ekranda renklendirmeyi göremiyor iseniz ya da sizde çıkmıyorsa buna neden olan etkenleri gözden geçirerek çözüm için yapmanız gerekenlere bakacağız.

instagram dm renk değiştirme bende yok gözükmüyor

instagram dm renk değiştirme bende yok

instagram dm renk değiştirme bende yok diyorsanız eğer bunun nedeni daha öncesinde almış olduğunuz bir kısıtlamadır. Ya da son gelen güncelleme bana gelmedi diye de bir araştırmaya girmiş olabilirsiniz. Tüm bunların ana nedeni ise uygulamanızın içerisinde göstermiş olduğunuz reaksiyonlarla alakalıdır.

Çünkü instagram ve diğer sosyal medya uygulamaları artık daha hassas bir şekilde ilerlemektedir. Topluluk kurallarının en üst seviyelerde tutulduğu instagram uygulamasında bir özelliğin dahi fazla kullanılması sonucunda hatalarla karşılaşılabilmektedir. Bunların olmamasını istiyorsanız kısıtlamalara dikkat etmeniz gerekiyor.

DM renk değiştirme için güncelleme bilgisi tarafınıza gelmediyse beklemenizde yarar bulunmaktadır. Herkese bir anda güncelleme bilgisi gelmemektedir. Algoritma üzerinde ilerleme sağlanabilmektedir. Uygulamanızı kaldırıp yeniden yüklemeniz neticesinde tekrar denemenizi sağladığınızda güncelleme bilgisi gelecektir. Güncelleme bu işlem ardından gelmesine rağmen siz DM alanında renk değiştirmeyi bulamıyor ya da çıkmadığını görüyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

instagram dm renk değiştirme gözükmüyor

instagram dm renk değiştirme bende yok gözükmüyor

instagram dm renk değiştirme gözükmüyor ise telefonunuza gelen güncelleme var mı? Onları gözden geçirerek varsa güncellemeleri devreye alıp tekrar işlem denemesi sağlayın. Olmaz ise problemi instagram yetkililerine bildirmeniz gereklidir.

İnstagram yetkililerine sorunu bildirebilmeniz için ise öncelikle ayarlar bölümüne gelip oradan da ‘’Yardım’’ kısmına girerek gelen ekranda ‘’Sorun bildir’’ butonuna tıklayın. ‘’Bir şey çalışmıyor’’ butonuna tıklayıp açılan sayfadaki sorun iletme ekranına var olan probleminizi bildirerek ilgili kontrollerin instagram yetkilileri tarafından incelemesini talep edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here