Paylaş

instagram dm göz işareti gözükmüyor. İnstagram mesaj alanında birine mesaj gönderdiğinizde göz işareti gelmiyorsa nedenini birlikte inceleyeceğiz.

Mesajlaşmak artık ikili iletişime geçmek için bir araç haline gelmiştir. Normalde birine arama yaparak söyleyemediklerimizi ya da yüz yüze söylemediklerimizi mesaj yoluyla sorunsuz şekilde söyleyebilmekteyiz. Mesajlaşma işlemleri sırasında karşımızda kimsenin olmaması bizi daha rahat hale getirmektedir. Bundan dolayı artık mesajlaşma ile ilgili uygulamaların arttığını da görebilmekteyiz. Bip messenger, whatsapp, facebook messenger, twitter ve instagram alanlarında da mesajların önem arz ettiğini söyleyebiliriz. İnstagram hesaplarında da mesajlaşan kullanıcı sayısı fazla olmasından dolayı bu alana getirilen yenilikler hızlandırılmıştır. Birine mesaj gönderimi yaptığınızda iletildiğine yönelik görüldü bilgisi gelmektedir. İlk zamanlarda instagram hesabında göz işareti çıkıyordu. Bazı güncellenmeyen telefonlarda hala daha göz işaretinin geldiğini söylemek mümkündür. Göz işareti ya da görüldü işaretinin çıkmamasıyla alakalı yaptığınız araştırmalara katkımız olsun diye yazımızı hazırladık.

instagram dm göz işareti gözükmüyor

İnstagram dm göz işareti neden gelmiyor, instagram dm görüldü yazısı gelmiyor, instagram görüldü yazısı neden çıkmıyor, instagram dm göz işareti bende çıkmıyor, instagram görüldü neden olmuyor, instagram dm göz işareti mesaj alanında bir türlü gelmiyor. Sosyal medya alanında en fazla giriş gerçekleştirilen uygulamalarından birisi olan instagram hesaplarında mesaj bölümü fazlaca kullanılmaktadır. Mesajlaştığımız kişilerin yolladığımız mesajları görüp görmediğini ise çıkan görüldü ve göz işaretiyle anlamaktayız.

instagram görüldü bende çıkmıyor

İnstagram alanında mesajlaşma her gün daha popüler hale gelmektedir. Çoğu kullanıcı artık mesajlaşacağı kişilerle bu alandan mesajlaşma içerisine girmektedir. Gönderilen mesajı karşı taraf gördüğünde göz işareti ya da görüldü diye yazı gelecektir.

instagram dm göz işareti gözükmüyor, instagram görüldü gelmiyor, instagram göz işareti çıkmıyor, instagram mesajda görüldü olmuyor, instagram dm görüldü gözükmüyor, instagram dm göz işareti yok
  • Hesabınızda dm alanına girip biriyle mesajlaşma içerisine girdiğinizde görüldü kısmı gelmiyorsa karşı taraf mesajı görmüyor demektir.
  • Ama size karşı taraf mesajı görmemesine rağmen mesajınıza karşılık veriyorsa bu durumda bağlantıyla alakalı sorun vardır.
  • Sizin bağlantınızda ya da karşı tarafın bağlantısında bir problem meydana gelmiştir.
  • Bağlantıları kontrol ettikten sonra tekrar bakmanızda yarar var.
  • Mesajlaştığınız kişiyle kendinizin instagram uygulamalarını güncellemeyi deneyin. Son ihtimal olarak da telefondan kaldırıp yeniden yüklemeleri sağladığınız da sorun kendiliğinden hal olacaktır.
TAVSİYE YAZI: instagram kaydedilenleri çıkarma kaldırma

Sağlanan ayarlarla birlikte instagram dm göz işareti gözükmüyor problemi çözümlenmiş olacaktır. Sormak istediğiniz ya da eklemek istediğiniz bir yer varsa bunu bize yorumdan paylaşmanız halinde incelemelerimizi bu doğrultuda devreye koyacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here