instagram Dm de Ekran Resmi Alırsam Bildirim Gözükür mü sorusunun yanıtını makalemizde sizleri aydınlatacağız. İnstagram ss alanları görmenin nasıl sağlanacağını sizlerin haberinin nasıl olacağını yazımızda ele alacağız.

Sosyal medya devi İnstagram uygulamasında her geçen gün gelen yeniliklerle birlikte kullanıcılarını kendine bağımlı hale getirmiş durumdadır. Dm kanalından atılan bir resmin erkan görüntüsünün alınımı sonrasında artık o kişi bu durumu görebilmektedir. Peki bu işlemin var olup olmadığına ilişkin kanıt var mı? Diye soracak olursanız bunu görseller ve denemelerimiz ile birlikte sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz. Zaten şöyle bir durum söz konusu siz ekran resminin fotoğrafını aldıktan sonra o kişi tarafından size ekran resmini alma diye bir bilgi gelecektir. Haliyle sizde bunu nasıl görebiliyor olduğunu düşünüyorsunuz. Aynı şekilde sizlerde sizin attığınız bir resmin ekran görüntüsünün alınmasını görebilir ve ondan haberdar olabilirsiniz.

instagram Dm de Ekran Resmi Alırsam Bildirim Gözükür mü

İnstagram dm ekran resmi, instagram ss alanları görme, instagram ss alma, instagram dm ekran fotoğrafı alma, ekran resmi alırsam bildirim gözükür mü, instagram dm de bildirim gitmeden ekran resmi alma, instagram mesajda ekran resmi alırsam bildirim gider mi ve benzeri tüm sorularınızın yanıtını yayınlayacağımız makalemizde sizlere sunmuş bulunmaktayız. Evet arkadaşlar ekran fotoğrafı almanız durumunda karşı taraf bunu görebilir ve sizi uyarabilir.

İnstagram Dm Ekran Fotoğrafı Alma

İnstagram uygulamasında gelen güncelleme sonrasında artık Dm alanında birinin size atmış olduğu resmin ekran görüntüsünü aldığınız andan itibaren o kişi sizin bu ekran resminin görüntüsü aldığınızı bilmektedir.

Bu güncelleme biraz canınızı sıksa da siz de gönderdiğiniz bir resmin ekran görüntüsünün karşı tarafından alınıp alınmadığını görüp ona gerekli uyarıyı verebilirsiniz. Yani işlemler ve koşulları karşılıklı olmasından ötürü gelen güncelleme oldukça yerindedir.

İnstagram ss alanları görme

İnstagram ss alanları görmenin nasıl olduğunu ise aşağıda sizlere sunmuş olduğumuz görsellerde bulabilirsiniz. Yani uygulama içerisinde sizin göndermiş olduğunuz bir resmin ekran görüntüsünün alınması durumunda resmin hemen üst alanında ya da solunda ”ekran görüntüsü” adı altında bir yazı gelmektedir.

Haliyle bu yazının ve uyarıyla birlikte o kişinin sizin ekran resminizi aldığınızı görmüş olacaksınız. Dolayısıyla kendisine gerekli uyarıları vermeniz halinde böyle bir işlemi tekrarlamayacaktır.

instagram Dm de Ekran Resmi Alırsam Bildirim Gözükür mü, instagram dm ekran resmi, instagram ss alanları görme, instagram ss alma, instagram dm ekran fotoğrafı alma, ekran resmi alırsam bildirim gözükür mü instagram Dm de Ekran Resmi Alırsam Bildirim Gözükür mü, instagram dm ekran resmi, instagram ss alanları görme, instagram ss alma, instagram dm ekran fotoğrafı alma, ekran resmi alırsam bildirim gözükür mü

Yukarıdaki örneklerde de göründüğü üzere ekran görüntüsünün alınıp alınmadığını böylelikle haberdar olabilirsiniz. Aklınıza takılan soruları yorum bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz