Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, yayına vermiş olduğumuz bu yazımızda instagram dilek listesi nedir ne işe yarıyor? Cevabını hazırlamış olduğumuz yazımızda size paylaşacağız.

İnstagram kendini sürekli yenileyerek yeni yeni özellikleri de kullanıcıların karşısına sunmaktadır. Bildiğiniz üzere instagram hesabınızda yakın zaman içerisinde bildirim butonu ile birlikte gönderi oluşturma butonunun yerleri değiştirilerek üst alana kaydırılmıştır. Bu alanlara ise mağaza ikonu ve reels videoların butonu eklenmiştir. Tabi mağaza alanına getirilen farklı yeniliklerde bulunmaktadır. instagram dilek listesi nedir ne işe yarıyor? Sorusunun sorulma nedeni de buradan kaynaklanmaktadır.

Dilek listesi alanına erişim nasıl sağlanacağını ve bu alanın ne ile alakalı olduğuna dair tüm detayları yazı içerisinde sizlere aktaracağız. Daha öncesinde hiç böyle bir adı duymamışta olabilirsiniz. Veya da bu özelliğin uygulamanızda ki varlığından bile haberdar olmayabilirsiniz. Bunları sıralamakla bitiremeyiz. Fakat vereceğimiz bilgiler ışığında tüm bu verilere ulaşımınızı sağlayabileceksiniz.

instagram dilek listesi nedir ne işe yarıyor?

instagram dilek listesi

instagram dilek listesi nedir? Bu listeyi uygulamanızdaki kaydedilenler gibi düşünebilirsiniz. Nasıl ki keşfet alanında gezinti sağlarken gönderiyi kaydedilenlere ekliyorsanız mağaza alanında gezinti sağlarken de aynı şekilde dilek listesine ekleyebilirsiniz. Yani gördüğünüz bir ürünün kaybolmamasını istiyorsanız bunu direk olarak dilek listesine kaydedebilirsiniz.

Mağaza alanınıza girişinizi yaptıktan sonra ürünlerin gezintisini sağladığınız esnada sağ tarafında bulunan kaydetme ikonuna tıklamanızla birlikte ürün dilek listesine kaydedilmektedir. Dilek listesine kaydettiğinizi ürünü geri kaybetme durumunuzu en aza indiriyorsunuz.

Bir çok kullanıcı dilek listesine eklenen gönderilerin daha sonrasında nereye saklandığını da merak etmektedir. Bu konuda da sizleri bilgilendireceğiz. İşlemler için öncelikle instagram uygulamanızın içerisine giriş gerçekleştirin. Uygulamanıza girişinizi sağlamanızla birlikte sağ alt tarafta bulunan mağaza butonuna dokunun. Ve ardından gelen sayfanın sağ üst tarafında yer alan üst üste çizgili bölmeye tıklayın. Yapmış olduğunuz bu işlem aşaması sonrasında bir sonraki ekranda ise ‘’Dilek listesi’’ adı altında bir yazı göreceksiniz. O yazının üzerine dokunmanızla birlikte gelen sayfada dilek listesine göndermiş olduğunuz tüm ürünlerinizi görebilirsiniz.

instagram dilek listesi ne işe yarıyor?

instagram dilek listesi nedir ne işe yarıyor

instagram dilek listesi ne işe yarıyor? Sorusunun yanıtını da bir şekilde vermiş bulunuyoruz. Yukarıdaki verilerin tamamı özelliğin ne işe yaradığını sizlere göstermektedir. Dilek listesi özelliğinin tıpkı kaydedilenler özelliğiyle benzerlik gösterdiğini anlayabilirsiniz.

İnstagram uygulamanızda sormak veya eklemek istediğiniz farklı konular varsa eğer bize bunu yorum alanından bildirmeniz yeterlidir. Umarım sizin için faydalı bir yazı olmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here