Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda instagram dilek listesi bende yok ve gözükmüyor diyorsanız eğer bu sorunu nasıl gidereceğinizi ele aldık.

İnstagram uygulamanızda meydana gelen her türlü arızanın nasıl giderileceği konusunda daha öncesinde sizleri bilgilendirdik. Yeni gelen özelliklerin neden hesabınıza dahil edilmediği yazımızı okumanızla birlikte sorunlarınızın tümünün cevabını bulabilirsiniz. instagram dilek listesi bende yok ve gözükmüyor şeklinde bir arama sağladıysanız eğer doğru yerde olduğunuzu söylemekte fayda bulunmaktadır.

Bazı özellikler bir çok kullanıcının hesabına geç gelebilmektedir. Nedeni ise o kişinin kısıtlama almasından kaynaklanabiliyor. Lakin bu durum bazen de özelliğin nerede olduğunun bilinmemesinden de kaynaklanmaktadır. Tüm olasılıkları ele alarak dilek listesine nasıl erişim sağlayacağınıza dair detayları vereceğiz.

instagram dilek listesi bende yok ve gözükmüyor

instagram dilek listesi bende yok

instagram dilek listesi bende yok diye surat asıp moral bozmanızı gerektirecek bir durum yok. Çünkü özelliğin sizin hesabınıza nasıl dahil olacağını adım adım olacak şekilde paylaşacağız. İlkin telefonunuzdan instagram uygulamasına girerek alt tarafta bulunan mağaza butonuna yani çanta ikonuna tıklayın.

Açılan sayfanın üst tarafında bulunan üst üste çizgili bölmeye dokunarak gelen ekranda ise ‘’Dilek listesi’’ seçeneğini görmüş olacaksınız. Yapılan bu ayarlar neticesinde siz de dilek listesi butonu çıkmıyor ise bu durumda uygulamanız güncel olmayabilir.

Uygulamanın güncel hale getirilebilmesi için kaldırıp yeniden yükleme yapmanız yeterlidir. Bu işlem ardından uygulamanıza ilgili özelliğin dahil edilmesi gereklidir. Hala daha dahil olmadığını görüyorsanız öncesinde alınan kısıtlamadan kaynaklı olabilir. Bu şekilde bir kısıtlama almadığınızı düşünüyorsanız yapmanız gereken işlemleri aşağıdaki şekilde sıralayabilirsiniz.

instagram dilek listesi gözükmüyor

instagram dilek listesi bende yok ve gözükmüyor

instagram dilek listesi gözükmüyor ise sorun bildir üzerinden durumu instagram yöneticilerine bildirmeniz gereklidir. İnstagram yetkilileri özelliğin sizin hesabınıza neden dahil edilmediğini ya da dahil edilmediğini fark edince anında dahil edilerek bu bilgilendirmeyi sizinle paylaşacaktır.

Hesabınızda görünmeyen bir özelliğin olması halinde bu iletişimi her özellik için sağlamanız da yarar bulunmaktadır. İnstagram hakkında bu konu haricinde merak ettiğiniz ya da sormak istediğiniz bir konu olur ise bize bunu yorumdan bildirebilirsiniz. İyi gezintiler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here